“Büyük projelerle 2023 virajını döneceğiz”

“Büyük projelerle 2023 virajını döneceğiz”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, hükümet olarak büyük projeler gerçekleştirdiklerini belirtti. Yurdunusueven, “Artık çok büyük projelerin arifesindeyiz.
2023 virajını dönecek kaldığımız yerden hizmet üretmeye devam edeceğiz” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, il merkezi, Sinanpaşa ve Sandıklı ilçelerinde bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu.
“İCRAATLARIMIZ ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEMİN TEMİNATIDIR”
AK Parti’nin Türk Milletinin bir refleksi olduğunu dile getiren İbrahim Yurdunuseven, “14 Ağustos 2001 tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan bütün hayallerimizi hedeflerimizi özetler nitelikte bir cümle kurdu. ‘Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak.’ Darlıktan, yokluktan çözüme kavuşturulmayan sorunlardan bıkan Türk Milleti o gün AK Parti’mizin milletimizin bir refleksi olduğunu anladı. Bugüne kadar aralıksız olarak her zorlukta desteğini esirgemedi. Bugüne kadar gerçekleştirdiğimiz hizmet ve icraatlarımız, 21 yıl önce kurulan bir cümlenin ispatı, önümüzdeki dönemin teminatıdır.” ifadelerine yer verdi.
“BAŞLATTIĞIMIZ
HER İŞİN TAKİPÇİSİYİZ”
“Millet sevdasıyla yola çıktığımız günden bu yana siyasete ve milletten bihaber devlet yönetimine dair ezberleri bozarak milletin esasıyla ilgilenen ve sorunları birer birer çözen bir parti olduk.” diyen Yurdunuseven, “Afyonkarahisar’ımızın sokaklarından biran kopmadan anbean her ihtiyaca ve soruna yönelik adımları hızlıca attık. Yine bir arada olmaya gereken icraatleri belirlemeye hemşehrilerimizle birlikte karar veriyoruz. Sinanpaşa Kılıçarslan, Ahmetpaşa, Küçükhüyük beldelelerimizde hemşehrilerimizle esnaflarımızla hemhal olduk. Sinanpaşa’mızda çiftçilerimize kolaylık sağlamak maksadıyla yeni açtığımız TMO alım ofisinde çiftçilerimizle bir araya geldik. Daha önce sözünü vermiş olduğumuz ve TOKİ tarafından yapımı başlayan şantiye alanında incelemelerde bulunduk. Başlattığımız her icraatın ve milletimiz için çalışması gereken her sistemin takipçisiyiz.” ifadelerini kullandı.
“25 MİLYON TL’Yİ AŞAN MEBLAĞ ŞEHRİMİZE TAHSİS EDİLDİ”
Türkiye’nin ve milletin kalkınması ve refaha ulaşmasında özellikle üreticilerin payının büyük olduğunun altını çizen Yurdunuseven, “Afyonkarahisar’ımız bu sene ciddi don ve yağış afetiyle karşı karşıya kaldı. Ancak yaşanan her sıkıntıdan sonra problemin kaynağında gereken planlamayı yaparak sorunları çözdük. Sandıklı ilçemizdede ciddi bir üretim payına sahip olan jeotermal seralarımızdaki hasarı ve durumu yerinde inceledik. Yavaşlar, Çevrepınar, Emirhisar ve Hırka köylerimizde vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. Hamdolsun her sorunumuzu ivedilikle çözen bir Cumhurbaşkanımız ve hükümet sistemimiz var. Geçtiğimiz haftalarda yine Afyonkarahisar’ımız için 2022 Köydes ödemelerine ek olarak 25 milyonu aşan bir mebla şehrimize tahsis edildi.” dedi.
“ESKİ TÜRKİYE’DE HAYAL DENİLENLERİ GENÇLERİMİZ YAPIYOR”
Afyonkarahisar’da hizmetin en iyisi ve dünya çapında festivaller devam ederken bir yandan yeni projelere başlayıp, yenilerini eklediklerini belirten Yurdunuseven şunları kaydetti: “ Bu hafta içerisinde Açık Ceza İnfaz Kurumu Anaokulu ve Başmakçı Yurt İkmal işlerinin ihale tarihlerini belirledik. İhalesi tamamlanan her işin takipçisiyiz. Sandıklı’mızda geleneksel yöntemlerle ülkemizdeki hatta dünyadan gelecek misafirlerimize şifa olacak Geleneksel Tıp Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdik. Dinar’ımızda Cumhurbaşkanımızın tensipleriyle üretimi artırmak ve destek olmak maksadıyla arazi toplulaştırma çalışmasını tamamladık. Türkiye’nin ayakları yere basmayan festivali TEKNOFEST festival alanında Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Mustafa Varank ile katılımcıları ziyaret ettik. Eski Türkiye’de hayal bile değil denilenleri bugün eğitim gören gençlerimiz gerçekleştiriyor.”
“ARTIK BÜYÜK PROJELERİN AREFESİNDEYİZ”
AK Parti hükümeti olarak daha büyük projelerin arifesinde olduklarını belirten Yurdunuseven sözlerini şöyle tamamladı: “AK Parti’mizin temellerinin atıldığı Afyonkarahisar 21 yıldır bizlerden desteğini esirgemedi. Bizlerde şehrimize hizmet etmek adına ilçe, köy ve belde ayırt etmeksizin sokak sokak Afyonkarahisar’lı hemşehrilerimizden hiç kopmadık. Yapılacak her hizmete birlikte karar verdik ve milletimizden aldığımız güçle her icraatin altına imzamızı attık. Değirmenayvalı beldemizde, Halimoru, Belkaracaören ve Karaarslan köylerimizde devam eden yol çalışmaları ve hizmetleri yerinde inceledik. Vatandaşlarımızla gerekenleri istişare ettik. Artık çok büyük projelerin arefesindeyiz. 2023 virajını dönecek kaldığımız yerden hizmet üretmeye devam edeceğiz.”
>> Burak AYDIN’IN Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM