“Afyonumuz ve ülkemiz için birlikte mücadele edeceğiz”

“Afyonumuz ve ülkemiz için birlikte mücadele edeceğiz”

ATSO Meclisi Ocak ayı toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan Meclis Başkanı Mustafa Çelikten, “Hep birlikte Afyonumuz ve ülkemiz için mücadelemizi yapacağız” dedi

 

Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclisi’nin 2023 yılının Ocak ayı olağan toplantısı, ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten’in idaresinde ATSO Meclis Salonu’nda düzenlendi.
Toplantının açılışını yapan Meclis Başkanı Mustafa Çelikten, mübarek Regaip Kandili’ni kutladı. Çelikten, “Kandilimiz mübarek olsun. Allah yılına kedersiz eriştirsin. Eşimizi, dostumuzu, ilimizi, ülkemizi Allah’ım tüm kötülüklerden uzak tutsun; bolluğumuzu, bereketimizi artırsın. Hep birlikte Afyonumuz ve ülkemiz için mücadelemizi yaparız inşallah.” dedi. Toplantının iki ilâ altıncı gündem maddeleri arasında ATSO Genel Sekreteri Ali Şenol, Meclis Üyeleri’ni bilgilendirdi. Toplantının ikinci gündem maddesinde 2022 yılı Aralık ayı karar özetleri oybirliğiyle onaylandı. Toplantının üçüncü gündem maddesinde 2022 yılı Aralık ayı Hesap Hülasası oybirliğiyle kabul edildi. Toplantının dördüncü gündem maddesinde 2022 Yılı Kesin Gelir ve Gider Bütçeleri, oybirliğiyle kabul edildi. Toplantının beşinci gündem maddesinde 2022 Yılı Bilançosu oybirliğiyle tasdik edildi. Toplantının altıncı gündem maddesinde 2022 Yılı Yönetim Kurulu Faaliyetleri oybirliğiyle onaylandı. Toplantının yedinci gündem maddesinde, ATSO Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Sömer, Yönetim Kurulu’nun Aralık 2022-Ocak 2023 Faaliyetleri hakkında sunum yaptı. Sömer’in ardından ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, güncel gelişmeler hakkında değerlendirmelerde bulundu. Toplantının son gündem maddesi olan “Dilek ve Temenniler” kısmında, Meclis Üyeleri M. Önder Artuk, Naci Mermer ve Süleyman Kırlıoğlu söz alarak görüşlerini dile getirdi. ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Meclis Üyeleri’nin sorduğu soruları yanıtladı. ATSO Meclis Başkanı Mustafa Ali Çelikten, Regaip Kandili dolayısıyla Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Adnan Demirel ile Meclis Üyesi Adnan Şenel’e söz verdi. Demirel ve Şenel, Regaip Kandili’nin mübarek olmasını dileyerek birlik ve beraberlik mesajı verdi. ATSO Meclis Başkanı Mustafa Çelikten, toplantıya katılan Meclis Üyeleri’ne teşekkür ederek toplantıyı kapattı.
Daha sonra güncel gelişmeleri değerlendiren ATSO Başkanı Hüsnü Serteser, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Milletvekili Genel Seçimi sürecinde birikim ve tasarruf fikrinin yaygınlaşması gerektiğini söyledi. Tasarrufun tavandan tabana yayılması gerektiğine değinen Serteser, Afyonkarahisar’ın 2022 yılını ihracatta rekorla kapattığını, şehrin Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100’ncü yılında istihdam odaklı yatırımlara açık olduğunu belirtti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM