Köksal: Tarlada izimiz, hasatta yüzümüz var

Köksal: Tarlada izimiz, hasatta yüzümüz var

CHP Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Türkiye’nin 81 ilinde her zamanki gibi alanlarda olduklarını söyleyerek, “Biz seçimden seçime vatandaşlarımızla bir araya gelmiyoruz. Her zaman olduğu gibi alanlardayız. Dolayısıyla tarlada izimiz, hasatta yüzümüz var” dedi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, İhsaniye İlçesi ile ilçeye bağlı Kayıhan Kasabası, Yukarıtandır ve Beyköy köylerinde İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, CHP İhsaniye İlçe Başkanı Mevlüt Çakır ve partililerle birlikte vatandaşları ziyaret ederek sorunları yerinde dinledi.
“EKONOMİK SIKINTILAR DAĞLARI AŞMIŞ, CUMHURİYET TARİHİNİN REKOR İŞSİZLİĞİ İLE KARŞI KARŞIYAYIZ”
Toplumun tüm kesimlerinin ekonomik sıkıntı yaşadığını belirten Milletvekili Burcu Köksal, “Ekonomik sıkıntılar dağları aşmış kime dokunsanız, esnafı, işçisi, çiftçisi, emeklisi iş insanı, hemen hemen toplumun her kesimi büyük maddi zorluklarla boğuşuyor. İnsanların tenceresinde aş değil, taş kaynıyor. Cumhuriyet tarihinin rekor işsizliği ile karşı karşıyayız. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın kendi resmi verilerine baktığımızda artan bir yoksulluk var çünkü sosyal yardımlar artmış durumda. Bu da yoksulluğun artmış olduğunu bize gösteriyor. Böyle bir Türkiye ile karşı karşıyayız. Bu gidişata dur diyebilmek adına bir yol açmak gerekiyor. İşte bu sebeple 6 siyasi parti ‘Millet İttifakı’ çatısı altında güçlendirilmiş parlamenter sistemi getirerek, herkesin alın terinin emeğinin karşılığını aldığı bir Türkiye, hiç bir çocuğun yatağa aç girmediği bir Türkiye, annelerin çocuklarının geleceği için kaygı taşmadığı bir Türkiye, herkesin huzur içinde kardeşçe birlik beraberlik içinde barış içinde yaşadığı bir Türkiye için bir araya geldi. Yargı bağımsızlığını, adaleti, liyakati tesis edeceğiz. Bu kötü gidişata halkımızla birlikte dur diyeceğiz.” dedi.
“DÜN OLDUĞU GİBİ BUGÜNDE 81 İLDE ALANLARDAYIZ”
“Cumhuriyet Halk Partisi olarak Türkiye’de 81 ilde alanlardayız.” diyen Köksal, “Genel Başkanımız bütün illerimizi ziyaret ediyor ve o illerde toplumun tüm kesimleri ile görüşüp onların görüş ve önerilerini, eleştirilerini dinliyor, sorularını bizzat cevaplandırıyor. Milletvekillerimiz, il ve ilçe örgütlerimiz belediye başkanlarımız, herkes üzerine düşen sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyor. Sadece kendi bulunduğumuz seçim bölgelerinde değil, bizler görevlendirildiğimiz her yerde seçmene ulaşıp doğruları anlatmaya projelerimizi anlatmaya seçmenin kafasındaki soru işaretlerini gidermeye varsa soruları onları cevaplamaya eleştirilerini, görüşlerini, önerilerini dinlemeye çalışıyoruz. CHP olarak bugüne kadar bize oy vermemiş yada bize karşı ön yargılı olan belli bir mesafe koyan kesimlere de gidiyoruz. Bizimle ilgili varsa soruları onları cevaplandırıyoruz. Sıkmadığın elden oy isteyemezsin, gitmediğin yerden oy isteyemezsin.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM