Milli Birlik’te asflat çalşımaları tamam

Milli Birlik’te asflat çalşımaları tamam

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek Mecidiye Mahallesi Milli Birlik Caddesi’nde yapılan sıcak asfalt çalışmalarını inceledi

 

Afyonkarahisar Belediyesi’nden yapılan açıklamada, “Gündüz yapılan kazının hemen akabinde sabaha kadar yapılan çalışmalar neticesinde gidiş-geliş yaklaşık 1 km’lik yol, sıcak asfalt ile buluştu.
Üst yapı ve sıcak asfalt seferberliği kapsamında ekiplerimizce Milli Birlik Caddesi yenilendi. Başkan Zeybek’te yapılan çalışmaları ziyaret etti, Fen İşleri Müdürü Onur Sadioğlu ve Yol Yapım Birim Sorumlusu Onur Sürüç’ten brifing aldı. Asfalt çalışmalarının ardından çizgileri çekilecek yol, gün içinde trafiğe açılacak.” denildi.
“EMEĞİ GEÇEN
TÜM EKİP ARKADAŞLARIMA TEŞEKKÜR EDİYORUM”
Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, incelemelerin ardından cadde esnafıyla biraraya geldi. Bölge esnafı yolun asfaltlanmasından duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Zeybek’e teşekkür etti.
Çalışmaların hızlı bir şekilde trafik akışını aksatmadan tamamlandığını söyleyen Zeybek, “Yolun freze ile kazıma işlemini gündüz tamamladık, 24 saat geçmeden sabaha kadar da asfalt serimini gerçekleştirdik. Milli Birlik Caddesi bundan böyle sürücülerin daha konforlu yolculuk yapmaları için yeni bir görünüme kavuştu. Çalışmaları kısa sürede tamamlayan tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyor, sürücülerimize kazasız belasız sürüşler diliyorum. Şehrimize hayırlı olsun.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM