Garnizon Millet Bahçesinde çalışmalar hızlandı

Garnizon Millet Bahçesinde çalışmalar hızlandı

Mehmet Zeybek, Garnizon Millet Bahçesinin yürüyüş yolları, bisiklet yolları, piknik alanları, panorama alanı, botanik bahçeleri, spor alanları, süs bahçeleriyle şehrin kalbinde adeta bir cazibe merkezi olarak Afyonkarahisar’a çok yakışacağını söyledi.

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, çalışmaları hız kazanan Garnizon Millet Bahçesi’ni alanında incelemelerde bulunarak, çalışmalar hakkında bilgi verdi.

 

“BU VİZYON PROJEMİZİ HALKIMIZIN HİZMETİNE SUNACAĞIZ”

Cirit Kayalığı Millet Bahçesi’nin ardından Afyonkarahisar’ın ikinci millet bahçesi olacak Garnizon Millet Bahçesi’nde çalışmaların aralıksız devam ettiğini söyleyen Zeybek, “Garnizon Komutanlığımıza ait anayol güzergâhı üzerindeki alanda arkadaşlarımız hızlı bir şekilde inşaat çalışmalarına başladılar, peyderpey peyzaj ve düzenlemeleri, yürüyüş yollarını gerçekleştirecekler, Afyonkarahisar’ımıza hayırlı uğurlu olsun. Bu vizyon projemizi halkımızın hizmetine sunacağız.” diye konuştu.

Toplam alanı 80 bin metrekare olacak Millet Bahçesi’nde 6 bin 500 metrekare yürüyüş yolu, 52 bin metrekare yeşil alan, 30 bin adet çalı gurubu, bin 500 adet ağaç, 2 adet çocuk oyun alanı,  meydan ve sosyal tesis yer alacak.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM