“Bıktık bunlardan, değişim istiyoruz”

“Bıktık bunlardan, değişim istiyoruz”

CHP Afyonkarahisar İl Başkan adayı Ahmet Salih Çiçek, CHP’nin hem yerelde hem de genelde değişim yaşaması gerektiğini belirterek, “Kendi menfaatleri için yeni yüzlere set çeken küçük olsun benim olsun diyen parti elitlerinden bıktık” dedi

 

Ahmet Salih Çiçek, 8 Ekim 2023 Pazar günü yapılacak olan Cumhuriyet Halk Partis (CHP) İl Başkanlığı seçimlerinde hem genelde, hem de yerelde değişimi artık bir tercih değil, olmazsa olmaz bir sorumluluk olarak gördüklerini belirtti.

“DEĞİŞİMİN ÖZÜ YENİLENMEDİR”

CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Salih Çiçek açıklamasında şunları söyledi: “İçinde bulunduğumuz durum daha fazla sürdürülemez, değişmek, gelişmek zorundayız. Yaşadığımız ülkemizi, partimizi coğrafyayı koruyabilmek için değişmek zorundayız. Çocuklarımıza güvenli bir gelecek sunmak, gençlerimize umut olmak adına değişmek zorundayız. Yaşadığımız kentte söz sahibi olmak adına, etkin ve etkili politikalar adına değişmek ve değiştirmek zorundayız. Kentimiz adına tarihi bir fırsatla karşı karşıyayız. Bu değişimi hep birlikte bütünleşerek başaracağız. Ortak aklın egemen olduğu, gerçekçi hedefleri olan ve bu doğrultuda karar alan ve birlikte çalışan parti örgütlerimizle başaracağız. Kavgalardan, kırgınlıklardan parti içi güç mücadelelerinin bıktık. Kavgalarla skandallarla anılan değil siyaset üreten ve yoldaşlık bilincine parti yapımız ile başaracağız. Değişimin özü yenilenmedir.”

“PARTİMİZİN GELECEĞİNE BİZLER KARAR VERECEĞİZ”

Çiçek, şunları kaydetti: “Kendi menfaatleri için yeni yüzlere set çeken küçük olsun benim olsun diyen parti elitlerinden bıktık. Liyakate değer veren parti kadroları ile bu değişimi başaracağız. Önümüzdeki dönemin nasıl bir dönem olacağına, yani partimizin geleceğine bizler karar vereceğiz. Kentimizde partimizin geleceğine yön verecek olanlar bizleriz. Bizim değişim ihtiya-cımız ülkemizin hasretle beklediği değişim ihtiyacıdır aslında. Bir şeylerdi değiştirmek isten insan önce kendinden başlayacaktır. Güzel yarınlar için partimizi ve geleceğimizi değiştireceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM