“5 büyük yatırımı şehrimize kazandıracağız”

“5 büyük yatırımı şehrimize kazandıracağız”

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i  ziyaret eden AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, kentte hayata geçirilecek 5 proje için Şenel’den destek istedi.

AK Parti Milletvekilleri Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve HasanArslan, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı İbrahim Şenel’i ziyaret etti. Şenel ile şehrin yatırım projelerini görüşen heyet, kentte hayata geçirilecek 5 proje için kendisinden destek istedi.

“HİZMET VE ESER SİYASETİNE DEVAM EDİYORUZ”

Ziyaret sonrası, ortak açıklamada bulunan AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri, Afyonkarahisar için önemli projelerin hayata geçirilmesi için önemli bir görüşme gerçekleştirdiklerini ifade ettiler. Milletvekilleri acıkmalarında şu ifadeleri kullandı: “Afyonkarahisar Çay-Dinar bölünmüş yolu, Sandıklı- Hocalar – Banaz yolu, AFSÜ Fizik Tedavi Hastanesi, Sinanpaşa OSB’ye Doğalgaz yatırımının yapılması ile Afyonkarahisar’a yeni Adliye Binası ve Cezaevi Uygulamalı İş Yurdu projeleri başta olmak üzere birçok projenin hayata geçirilmesi için önemli bir görüşme gerçekleştirdik. Şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel olarak kalkınması için önemli gördüğümüz yatırımların bir an evvel yapılması için girişimlerimizi birlikte gerçekleştiriyoruz. İnşallah bu yatırımların hayata geçirilmesi ile Afyonkarahisar, her alanda daha ileri bir noktaya taşınmış olacak. Şehrimiz için önem arz eden yatırımların yapılmasını sağlamak gayesi ile Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde İl Başkanımız, Belediye Başkanımız ve AK Kadrolar ile hep birlikte gayretle çalışıyoruz. Ziyaret ederek birçok konuda desteğini istediğimiz Strateji ve Bütçe Başkanımız İbrahim Şenel’e de ayrıca teşekkür ediyoruz. İnşallah bu büyük yatırımları şehrimize kazandıracağız. Çok şükür ki bizler dün olduğu gibi bugün de yarında hizmet ve eser siyasetine devam ediyoruz.”

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM