“Genel Merkezimizin ittifak kararını bekliyoruz”

“Genel Merkezimizin ittifak kararını bekliyoruz”

 

MHP’de ‘Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları’ başlıyor

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci,  “‘2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla bütün yurt sathında yürütülen faaliyetlerimize ilave olarak ‘Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları’nın ilkinin Bursa ilinde 14 Ekim’de yapılacağını söyledi.

2024 yılında yapılacak olan yerel seçimler için yoğun bir çalışma temposu içerisinde olduklarını söyleyen Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Ahmet Kahveci, “’2024’e Doğru, Diyar Diyar Anadolu’ temasıyla bütün yurt sathında yürütülen faaliyetlerimize ek olarak ‘Genişletilmiş Bölge İstişare Toplantıları’nın ilki 14 Ekim’de Bursa’da yapılacak. Bu toplantıya Afyonkarahisar, Balıkesir, Yalova, Bilecik, Kütahya ve Eskişehir illerinden katılım sağlanacak. Bölge istişare toplantılarına; bölge milletvekilleri, bölge merkez yönetim kurulu ve merkez disiplin kurulu üyeleri; belde, ilçe ve il başkanları; belde, ilçe ve il yönetim kurulu üyeleri, il disiplin kurulu başkan ve üyeleri, ilçe ve il çalışma grupları; belde, ilçe ve il belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri katılacak” diye konuştu.

“GENEL MERKEZİMİZİN İTTİFAK KARARINI BEKLİYORUZ”

Yerel seçimlere yönelik tüm hazırlıkların tamamlandığını sözlerine ekleyen Başkan Kahveci, “İl merkezimiz başta olmak üzere ilçeler ve beldelerdeki yerel seçimler için aday belirleme çalışmalarımızı titizlikle yürütmekteyiz. 2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlere güçlü bir şekilde hazırlanmaktayız. Halkımıza üretken belediyecilik anlayışı ile en iyi hizmeti sunmak için güçlü adaylarımız ile yola çıkacağız. Genel merkezimiz tarafından alınacak ittifak kararı çerçevesinde aday belirleme sürecine odaklanacağız. 31 Mart 2024’te elde edeceğimiz başarı, önceki seçimlerde elde edilen kazanımların tamamlayıcısı olacaktır” dedi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM