“İsrail’in soykırıma dönüşen zulmünü kınıyoruz”

“İsrail’in soykırıma dönüşen zulmünü kınıyoruz”

AGC Yönetim Kurulu Başkanı Sezer Küçükkurt, Müslümanlara karşı girişilen kanlı vahşetin önlenmesi için gereken tüm adımların atılması temennisiyle İsrail’in insanlık suçunu ve soykırıma dönüşen zulmünü kınadıklarını açıkladı

 

Afyon Gazeteciler Cemiyeti (AGC) Başkanı Sezer Küçükkurt, yönetim kurulu adına yaptığı açıklamada, İsrail’in terör ve vahşet örgütüne dönüşerek, soykırım yaptığını belirtti.

Sezer Küçükkurt, konu hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti: “Bir devletten ziyade bir terör örgütü gibi davranışlarıyla tüm dünyayı dehşete düşüren İsrail, Filistin halkının sığındığı hastaneyi vurarak kelimenin tam anlamıyla bir vahşetin kanlı aktörü olmuştur. Yıllardır süren İsrail zulmü bugün yaşanan insanlık dışı saldırı ile kanlı bir vahşete dönüşmüştür. Müslümanlara karşı girişilen kanlı vahşetin önlenmesi için gereken tüm adımların atılması temennimizle birlikte İsrail’in insanlık suçuna ve soykırıma dönüşen zulmünü kınıyoruz. Mazlum Filistin halkının yanında olduğumuzu belirtiyor, tüm halkımızı zulmün önlenmesine yönelik duyarlılığını diri tutmaya çağırıyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM