Olgun: Ne oldu zorunuza mı gitti?

Olgun: Ne oldu zorunuza mı gitti?

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak’ın sözlerine karşılık olarak; “Doğruları söylemek kolay değil, ne oldu zorunuza mı gitti?” dedi

 

Milletvekili Hakan Şeref Olgun, MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik eleştirilerine cevap verdi.

“AĞZINI YIKA VE DESTURLA AKŞENER’İN ADINI AĞZINA AL”

Olgun, konu hakkında şunları kaydetti: “İktidarın koltuk değneği milletvekili konuşmuş. Önce geçmişine bir bak sonra ağzını yıka destur iste sonra Sayın Meral Akşener’in adını ağzına al. Kimin lafla vatanseverlik yaptığını, kimin milliyetçi olduğunu bu millet iyi biliyor. Kendi çıkarları için milliyetçilik ayaklarıyla birbirlerine ağıza alınmayacak sözlerin ardından kol kola girenler milliyetçilikten vatanseverlikten söz edemez. Vatanın karış karış toprakları satılırken sesini çıkarmayan, iktidara destek veren bir partinin elemanı hele hiç söz edemez. Cumhuriyet’in kazanımları bir bir yok edilirken sesini çıkarmayan bir partinin elemanı hiç söz edemez. Bu ülkenin fabrikaları satılırken ağzını açmayan bir partinin elemanı şimdi ağzını açar olmuş. Hadi ordan.”

“GAZZE’YE GİDELİM UÇAK MASRAFLARINIZ BENDEN”

Daha önce Gazze için yapılan yürüyüşlere ve gösterilere seslenerek Gazze’ye Gidelim çağrısı yaptığını hatırlatan Hakan Şeref Olgun, teklifini yeniledi; “Gelin Gazze’ye gidelim uçak masraflarınız benden.” dedi. Olgun,  sözlerini şöyle tamamladı: “Gelin o kadar ciddi iseniz İncirlik üssünü kapatalım. Gelin o kadar ciddi iseniz uçak masraflarınız benden Gazze’ye gidelim. Gelin ciddi iseniz İHA’larımızı, SİHA’larımızı Filistin’in emrine verelim. Gelin ciddi iseniz İsrail ile ticari ilişkilerimize son verelim. Öyle lafla, sosyal medyadan birkaç bir şeyler yazarak bu işler olmuyor. Hadi görelim ne kadar milliyetçiniz, hadi görelim ne kadar vatanseversiniz?”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM