Başkan Zeybek, mahalle ziyaretlerine ara vermiyor

Başkan Zeybek, mahalle ziyaretlerine ara vermiyor

 

 

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Başkan Yardımcısı Süleyman Karakuş ile birlikte Ataköy Mahallesi’ni ziyaret etti

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, mahalle ziyaretleri yaparak vatandaşlar ve muhtarlar ile görüşmeye devam ediyor. Ataköy Mahallesi Muhtarlığına ziyarette bulunan Başkan Zeybek, Muhtar Muharrem Özdemir ve vatandaşlar ile bir araya geldi.

“BAŞKANIMIZI SEVİYORUZ, MEMNUNUZ”

Belediye tarafından mahalleye kazandırılan Ataköy Kadın Kültür Evi ve Çok Amaçlı Salon yatırımlarını da inceleyen Başkan Zeybek, mahallede yapılacak çalışmalar için de görüş alışverişinde bulunarak mahalle sakinlerinin taleplerini dinledi. Gereken ne var ise yapılacağını ifade eden Zeybek, mahalle esnafını da ziyaret ederek hayırlı işler diledi. Mahalle Muhtarı Muharrem Özdemir, “Başkanım bizim istediğimizden daha fazla hizmet verdi.  Hizmet yapmaya da devam ediyor. Ataköy halkı olarak Başkanımıza sonsuz desteğimiz var. Başkanımızı çok seviyoruz. Sayın Başkanımızdan biz memnunuz. “Alo Başkanım şu lazım” deyince yerinde incelettiriyor, hemen hizmet yerine geliyor. Verdiği hizmetlerden dolayı çok çok teşekkür ediyorum.” dedi.

“TALEPLERİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada şunları kaydetti:

“Ataköy Mahallemizdeki çok amaçlı salon inşaatı bitme aşamasında. Bu çalışmaları yerince inlemeye geldik. Çevre düzenlemesi yapıldıktan sonra yatırımı en kısa sürede tamamlayarak hizmete alacağız. Ataköy’ümüze hayırlı olsun. 52 bin metre kare yeşil alan çalışması yaptık, Şehitler Parkımızı kazandırdık. Atıl vaziyette olan ilkokul binasını Kadın Kültür Evi haline getirdik. Yol, kaldırım, parke ve doğalgaz çalışmalarımızı da tamamladık. Muhtarımızın ve mahalle sakinlerinin taleplerini her zaman için karşılamaya hazırız. Talepleri yerine getiriyoruz. Muhtarıma ve mahalle halkına teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM