“Gerçek Atatürkçü ve Türk Milliyetçilerini partimize davet ediyorum”

“Gerçek Atatürkçü ve Türk Milliyetçilerini partimize davet ediyorum”

 

 

Zafer Partisi İl Başkanı Av. Ahmet Bilal Öztürk, CHP kurultayından sonra Atatürk çizgisindeki CHP’ye gönül verenlere neyin değiştiğini sordu. Öztürk, “CHP’de ne değişti? CHP seçmenine, üyelerine ve yönetimine sesleniyorum. Gerçekten Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğini savunan ve gür bir sesle haykıran Zafer Partisi’ne davet ediyorum” dedi

 

Zafer Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Bilal Öztürk, ana muhalefet partisi CHP’nin 38. Büyük Kurultayında gerçekleşen Genel Başkan değişimini değerlendirdi.

Ahmet Bilal Öztürk, “Değişimin değişmeyenleri” CHP’nin 38. olağan kongresinde değişimin kazandığının ifade edildiğini ancak kendilerinin bir değişim göremediklerini dile getirdi. Öztürk, “Ancak Atatürk çizgisindeki CHP’ye gönül verenlere soruyoruz. Ne değişti? Sizleri daha ne kadar kandıracaklar? Meclis anahtar listede Sezgin Tanrıkulu’nun hala olması hiç canınızı sıkmıyor mu? Atatürk’ün kurduğu partinin Genel Başkanı ve adayı her ikisi de bebek katili Apo’nun heykelini dikeceğiz heykelini diye haykıran hadsiz Selahattin Demirtaş’a nasıl selam olsun der? Osman Kavala’ya nasıl selam olsun der? Ve bunun gibi birçok kişiye nasıl selam gönderir? Nasıl Zafer Partisi ile yapılan protokolden sonra küsen Kürt seçmeni geri kazanmalıyız der? Kürt seçmen neden Zafer Partisine küskün olsun. Partimizin yönetiminde, üyelerinde ve gönül verenlerin içerisinde de Atatürk çizgisinde vatanını seven birçok Kürt kardeşimiz var. Zafer Partisi vatanını, bayrağını, Atatürk’ü seven ve cemaat tarikat bağlantısı olmayan herkesi kucakladı, kucaklamaya da devam edecektir. Hiçbir şüphemiz yoktur ki Atatürk bu kongrede olsa idi hem Kemal Kılıçdaroğlu’na hem Özgür Özel’e daha konuşmanın başında bu selamlardan dolayı ellerindeki metinleri yedirirdi. Buradan Atatürk çizgisinden kopmayan yüreği hala vatan diyen CHP seçmenine, üyelerine ve yönetimine sesleniyorum. Gerçekten Atatürk çizgisinde Türk milliyetçiliğini savunan ve gür bir sesle haykıran Zafer Partisi’ne davet ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM