Danaoğlu, “Salar’da 3 hilali dalgalandıracağız”

Danaoğlu, “Salar’da 3 hilali dalgalandıracağız”

 

 

MHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, Salar Beldesi’nde parti teşkilat üyeleriyle bir araya geldi. Danaoğlu, “Önümüzdeki yerel seçimlerde Salar’da 3 hilali dalgalandıracağız” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, 2024 yılı Mart ayında yapılacak olan yerel seçimler öncesi saha çalışmalarına hız verdiklerini belirtti.

Salar beldesi teşkilat ziyaretinde konuşan MHP Merkez İlçe Başkanı İbrahim Danaoğlu, şunları kaydetti: “MHP olarak Türkiye’nin her köşesinde olduğu gibi Afyonkarahisar’ın merkezinde de güçlü bir şekilde temsil edilmeye devam ediyoruz. Yerel seçimlerde Salar’da 3 hilali en yükseğe çıkaracak, milli değerlerimize bağlı, vatansever bir yönetim anlayışını temsil ediyor. Önümüzdeki yerel seçimlerde MHP’nin üretken belediyecilik anlayışı ile birlikte Salar’ı daha yaşanabilir, daha güzel bir beldemiz haline getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Salar halkımızın desteğiyle, Salar’da 3 hilali dalgalandıracağız.” Danaoğlu, MHP Salar Belde Başkanlığına atanan Halil İbrahim Çakır ve belde teşkilatına çalışmalarında başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM