“Afyon’da ve Türkiye’de tüm belediyelere talibiz”

“Afyon’da ve Türkiye’de tüm belediyelere talibiz”

İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, parti olarak kendi adaylarıyla seçim yarışına gireceklerini, partisinin güçlü kadroları ile Afyonkarahisar’da ve tüm ülkedeki belediyelere talip olduklarını açıkladı

 

İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, hafta sonu yapılan Büyük Teşkilat Buluşması’nı değerlendirerek toplantıya katılan tüm üyelere ve teşkilat temsilcilerine teşekkür etti. Toplantıya; İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Teşkilat Koordinatörü ve Bursa Milletvekili Hasan Toktaş, İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun ve partililer katılmıştı.

“KRİTİK KARARLARI BİRLİKTE FİKİR ALIŞVERİŞİYLE ALIYORUZ”

Muhammet Mısırlıoğlu, sözkonusu toplantıların yerel seçimlerde kazanılacak zaferlerin başlangıcı olduğunu İYİ Parti’nin Afyonkarahisar merkez ve ilçelerde bir kurtuluş olacağını ifade etti. Mısırlıoğlu, şöyle konuştu: “İYİ Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı olarak yoğun katılımlı ve oldukça verimli bir toplantıya ev sahipliği yaptık. Yaklaşan yerel seçimler öncesi zafere giden yolda önemli bir adım olan bu toplantıya katılan TBMM Grup Başkan Vekilimiz İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu’na, Bursa Milletvekilimiz Teşkilat Koordinatörü Hasan Toktaş’a, Afyonkarahisar Milletvekilimiz Av. Hakan Şeref Olgun’a, Yerel Yönetimler Başkan Yardımcımız Selçuk Kılıçaslan’a, Teşkilat Koordinatörü Hatice Ceren Yılmaz’a, Kütahya İl Başkanımız Nurhan Sunel’e, Uşak İl Başkanımız Ayşe Obalı’ya, 21.  Dönem Afyonkarahisar Milletvekili Müjdat Kayayerli’ye, İGM ve Belediye Meclis Üyelerimize, il, ilçe ve belde,  kadın teşkilatlarımıza, gençlik kolları teşkilatlarımıza, değerli basınımıza ve tüm partili üyelerimize katılımlarından dolayı şükranlarımı arz ederim. Bizler İYİ Parti teşkilatları olarak ülkemizin geleceği için en kritik kararları birlik beraberlik duygusu çerçevesinde fikir alışverişinde bulunarak alırız. Bu toplantılar da bizim zafere giden yolda attığımız demokratik adımlardır. İYİ Parti, önümüzdeki yerel seçimlere özünde barındırdığı adanmışlık duygusuyla tek başına girecektir. Geçmişte yapılan ittifaklar geçmişte kalmıştır.”

“TÜM BELEDİYELERE TALİBİZ”

“Bundan sonraki süreçte kendi ruhumuz ve inancımızla kendi adaylarımızla seçim yarışına gireceğiz.” diyen Mısırlıoğlu, sözlerini şöyle tamamladı: “Ülke bekası için büyük fedakârlıklar yaptık. İYİ Parti her zaman ülke menfaatleri doğrultusunda hareket etmiş, stratejilerini bu doğrultuda belirlemiştir. Geçmişte yapmış olduğumuz ittifaklar partimizi değil ülkemizi öncelik olarak belirlediğimiz için yapıldı. Şimdi partimizin güçlü kadroları ile Afyonkarahisar’da ve tüm ülkemizdeki belediyelere talibiz. Partimizi ve ülkemizi hak ettiği noktaya ulaştırmak için gerekirse gece gündüz mücadele edeceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM