“Söz verilen yatırımların tamamı hayata geçmiş”

“Söz verilen yatırımların tamamı hayata geçmiş”

AK Parti MKYK Üyesi Ahmet Arslan, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i Afyonkarahisar’a kazandırdığı eserlerden dolayı tebrik etti. Arslan, “Söz verilen yatırımların hayata geçmiş” dedi.

 

  1. Hükümet Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı, 24, 26 ve 27. Dönem AK Parti Kars Milletvekili ve AK Parti MKYK üyesi Ahmet Arslan bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Afyonkarahisar’da Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’i ziyaret etti.

AK Parti MKYK üyesi Ahmet Arslan, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek ile makamında bir araya geldi. Ziyarete; AK Parti Elazığ Milletvekili Mahmut Rıdvan Nazırlı, İl Koordinatörü Vahit Atalan, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, AK Parti Merkez İlçe Başkanı SMMM Ziya Coşkun Karadeniz, Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, il yönetim kurulu üyeleri, merkez ilçe yönetim kurulu üyeleri ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri yer aldılar

Başkan Zeybek, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Arslan’a 2019 yılından bu yana Afyonkarahisar’a kazandırdığı yatırım ve hizmetleri anlattı.

“HEM BAŞKAN ZEYBEK’E HEM DE AK KADROLARA TEŞEKKÜR EDERİM”

AK Parti’nin temayül yoklaması nedeni ile Afyonkarahisar’a geldiklerini aktaran MKYK üyesi Ahmet Arslan, 5 yıl önce de kente geldiğini aktararak söz verilen yatırımların hayata geçtiğine dikkat çekti. Belediye Başkanı Mehmet Zeybek’e kazandırdığı eserlerden dolayı teşekkür eden Arslan, “Partimizin temayül yoklaması var. Bu kapsamda heyet olarak buradayız. Öncelikle İl Başkanlığımızı ziyaret ettik şimdi de heyet olarak değerli Belediye Başkanımız Sayın Zeybek’i ziyaret ettik. Başkanımızın yaptığı güzel çalışmaları birlikte tekrar gözden geçirmiş olduk. Özellikle memnuniyetim şu ki; yaptığı çalışmaları doküman haline getirmiş. Yaptığınız çalışmaları doküman haline getirip birilerinin önüne koymazsanız unutuluyor. O yüzden dokümanter etmenin hafızaları taze tutmak adına çok önemli. Değerli Başkanımızı yaptığı çalışmalardan ve bu çalışmaları dokümanter ettiği için teşekkür ve tebrik ediyorum. Afyonkarahisar’a çok sık geliyoruz. 5 yıl önce de temayül yoklamasına ben gelmiştim. AK Parti ve AK Parti Temsilcileri olarak yapacağız dediğimiz şeylerin üstünde yatırımların yapıldığı görmüş olmaktan duyduğum memnuniyetle hem Başkanımıza hem de Afyonkarahisar’a hizmet eden AK Kadrolara teşekkür ederiz.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM