OSB’de 8 büyük firmanın ön tahsisleri tamam

OSB’de 8 büyük firmanın ön tahsisleri tamam

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, Yeşil OSB’nin son durumunu değerlendirdi

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’i TBMM’de ziyaret eden Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, İl Genel Meclis üyesi Veysel Tekeli ve Afyonkarahisar 2. OSB Müdürü Süreyya Osman İnanır, Yeşil OSB’de gelinen son nokta hakkında bilgiler aktardı.

İbrahim Yurdunuseven’in yakından takip ettiği ve projesiyle bizzat ilgilendiği Afyonkarahisar 2. Organize Sanayi Bölgesi Yeşil OSB’de son düzlüğe gelindiği bildirildi. Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman, Sinanpaşa İl Genel Meclis üyesi Veysel Tekeli ve Afyonkarahisar 2. OSB Müdürümüz Süreyya Osman İnanır Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven’i TBMM’de ziyaret etti.

Proje üzerinde inceleme yapan Yurdunuseven, Afyonkarahisar’a kazandırılan Türkiye’nin ilk Yeşil OSB’sinin hayırlı olmasını dileyerek, “Afyonkarahisarımızın üretiminin artması, ihracatımızın daha da ileriye taşınması için Organize Sanayi Bölgelerimizi önemsiyoruz. Bu bağlamda 2. OSB yönetimi ile bir araya geldi. Şuanda 8 büyük firmanın Yeşil OSB’ye ön tahsisleri yapıldı. Altyapı ve doğalgaz çalışmaları da en kısa sürede başlayacak. İlimize hayırlı ve uğurlu olsun.” dedi.

Sinanpaşa Belediye Başkanı Erdal Karaman ve beraberindekiler Milletvekili İbrahim Yurdunuseven’e Yeşil OSB’nin şehre kazandırılmasındaki desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Afyon Ak Parti OSB

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM