“BBP’den aday olmak her babayiğidin harcı değildir”

“BBP’den aday olmak her babayiğidin harcı değildir”

BBP Afyonkarahisar İl Başkanı Süleyman Çağlar, “Büyük Birlik Partisi’nden Belediye Başkan Adayı olmak her babayiğidin harcı değildir” dedi.

 

Büyük Birlik Partisi (BBP) Sülün Beldesi Belediye Meclis Üyesi İsmail Badak, partisinden Sülün Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

“KUL HAKKINA GİRMEDEN HİZMET EDECEĞİM”

Başvuru evraklarını BBP Afyonkarahisar İl Başkanı Süleyman Çağlar’a teslim eden Badak, “Beş senedir Belediye Meclis Üyesi olarak Sülün’lü kardeşlerime hizmet ettim. Bilgi, birikim ve tecrübelerimi, Belediye Başkanı olarak Sülün’ün kalkınması ve gelişmesi için aktararak, ayrım yapmadan, kul hakkına girmeden, adil ve eşit bir şekilde hizmet etmek için mücadele edeceğime söz veriyorum.” dedi.

“BBP PARTİLERİN ŞAMPİYONLAR LİGİDİR”

BBP Afyonkarahisar İl Başkanı Süleyman Çağlar ise, “Büyük Birlik Partisi’nden belediye başkan adayı olmak her babayiğidin harcı değildir. Büyük Birlik Partisi partilerin şampiyonlar Ligidir. Ebedi siyasi liderimiz, şehidimiz Muhsin Yazıcıoğlu’nun dediği gibi ‘Bir tek kabahatimiz var. Ok gibi dosdoğru olmak’ Ok gibi dosdoğru olan aday adaylarımız ile Afyonkarahisar’a, ilçe ve belde ve köylerine hizmet etmeye devam edeceğiz inşallah.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Afyon BBP

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM