AFSÜ İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumluları II. Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

AFSÜ İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumluları II. Koordinasyon Kurulu Toplantısı yapıldı

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ) İletişim Temsilcileri ve Web Sitesi Sorumluları II. Koordinasyon Kurulu Toplantısı, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Dündar’ın başkanlığında toplandı. Akademik ve idari birimlerin temsilcilerinin katılımıyla Mavi Salonda gerçekleştirilen toplantıda, kurul üyelerinin görev sahası ile ilgili sunumların ardından 2024 yılı için planlanan kurumsal iletişim çalışmalarına dair konular ele alındı.

“KURUMSAL İLETİŞİMİN ÖNEMİ BÜYÜK”

Toplantının açılış konuşmasını AFSÜ Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Koordinatörü Filiz Özden Yılmaz yaptı. Yılmaz, bütün alt birimleriyle bir üniversitenin toplumla, iç ve dış paydaşlarıyla, yerel, ulusal ve uluslararası bağlamda etkileşimini artırmak, itibarını güçlendirmek ve misyonunu yaymak için kurumsal iletişimin büyük bir önemi olduğunu belirterek, Koordinatörlüğün, bu noktada temel bir fonksiyon icra ettiğini kaydetti.

“BİRİMLER ARASINDA İLETİŞİMİN GÜÇLENMESİNİ SAĞLIYOR”

Yılmaz’ın ardından kurula hitap eden Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Dündar, AFSÜ’nün kurumsal iletişim yaklaşımının üniversitenin misyonunu, değerlerini ve başarılarını toplumla paylaşmanın yanı sıra üniversitenin bütün birimleri arasındaki iletişimi güçlendirmeyi de içerdiğini söyledi. Prof. Dr. Ümit Dündar, birim iletişim temsilcilerinin ve web sitesi sorumlularının, AFSÜ’nün sesi ve yüzü olarak, doğru bilgi aktarma, güvenilir bir kaynak olma ve kurumsal iletişim kriterlerine uygun hareket etme sorumluluğu taşıdığına dikkat çekerek, “Birimleriniz adına üreteceğiniz içeriklerin, etik kurallara uygun olması; doğruluk ve tarafsızlık prensiplerine bağlı kalınması büyük önem taşıyor.” dedi.

Genel Sekreter Yardımcısı Yakup Saban’ın da katıldığı toplantı, kurul üyelerinin öneri ve isteklerini dile getirilmesinin ardından anı fotoğrafı çektirilmesiyle son buldu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
afsü Afyon

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM