“Doğru Haber Yapan Gazetecilere İhtiyaç Var”

“Doğru Haber Yapan Gazetecilere İhtiyaç Var”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, yapılan hizmetlerin, kamudaki eksikliklerin, yerinde eleştirilerin, toplumun beklentilerinin kamuoyunda doğru şekilde anlaşılabilmesi için ilkeli, dürüst, tarafsız, doğru habercilik anlayışını şiar edinen gazetecilere daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirtti

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

“İLİMİZDE GAZETECİLERE TOKİ KONUT ÜRETİMİNİ YAPTIK”

Milletvekili Özkaya, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Demokratik toplumların vazgeçilmez bir unsuru ve dördüncü kuvvet görevi gören, demokrasilerin olmazsa olmazı basın çalışanları, gazeteciler ve basın kuruluşları üstlenmiş oldukları sorumluluklar nedeniyle çok önemli bir görevi yapmaktadırlar. Ülkemiz ve dünyada neler olup bittiği hususunda çoğu zaman zor ve ağır şartlarda kamuoyunu bilgilendiren gazetecilerimiz, dünyanın birçok noktasında mazlum ve mağdurların yaşadığı sıkıntı, uğradığı soykırım ve ıstıraplardan da dünyanın haberdar olması için büyük bir görevi gerçekleştiriyorlar. Türkiye’de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde gazetecilerimize yönelik çok önemli projeler ve sosyal haklara yönelik düzenlemeleri AK Parti olarak iktidarlarımız döneminde hayata geçirdik. Özellikle ilimizde gazetecilerimiz için belki bir ilk olan TOKİ ile birlikte konut üretimini hayata geçirdik. Gazetelerimizin ayakta kalabilmesi yayın hayatlarına devam edebilmesi adına kanuni düzenlemeler ile birçok imtiyazı onlara sağladık.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
ali özkaya

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM