AGC Başkanı Akar’a Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

AGC Başkanı Akar’a Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

MHP’nin Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı olan Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezer Küçükkurt Cemiyet Başkanlığı görevinden ayrılmasının ardından Afyon Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanlığına seçilen İsmail Akar’a tebrik ziyaretleri sürüyor

 

İlk olarak Osmangazi Elektrik Dağıtım A.Ş. (OEDAŞ) Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, AGC Başkanı İsmail Akar’ı ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi. İl Müdürü Demir’e OEDAŞ Kurumsal İletişim Yöneticisi Esat Tayfur İnay, Afyonkarahisar Kurumsal İletişim Uzmanı Aslı Karcı, İstanbul Halkla İlişkiler Ajansı Sorumlusu Necla Yılmaz da eşlik etti.

KUMARTAŞLI VE YÖNETİMİNDEN AKAR’A KUTLAMA

Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Afyonkarahisar Şube Başkanı İsmail Kumartaşlı ve yönetim kurulu üyeleri de AGC Başkanı İsmail Akar’ı ziyaret etti. Kumartaşlı, yönetim kurulu üyeleri İbrahim Karadirek, Süleyman Üye, Muammer Korkusuz, Tuncay Esenlik, Hasan Karadeniz, Ahmet Güngör, Fatih Çiğiltepe, Abdullah Acar, Fuat Saral’la birlikte AGC Başkanı İsmail Akar’a görevinde başarılar diledi.

KIZILAY’DAN BAŞKAN AKAR’A TEBRİK ZİYARETİ

Türkiye Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şubesi İl Merkezi Başkanı Mehmet Yakın ve Yönetim Kurulu Üyeleri de Afyon Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Akar’ı ziyaret ederek tebrik etti. Gündeme ilişkin değerlendirmelerin yapıldığı ziyarette Mehmet Yakın’a Kızılay Derneği Afyonkarahisar Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri Fadime Akar, Yaman Şenol, Mustafa Üngör ve İl Şube Yöneticisi Ali Özer de eşlik etti.

Ziyaretlerde Afyon Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu üyeleri Hakan Dilek, Ömer Elçi, Faruk Kılınç, Mahmut Emin Birliktir de hazır bulundu.

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
Afyon AKAR

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM