AK Parti Uluçay Dedi

AK Parti Uluçay Dedi

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Ankara’da düzenlenen aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ilan edildi

 

ATO Congresium’da düzenlenen Aday Tanıtım Toplantısında 17’si büyükşehir olmak üzere 48 ilin Belediye Başkan Adayları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklandı.  Toplantıda; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak Hüseyin Ceylan Uluçay’ı belirlediklerini resmen ilan etti. Afyonkarahisar’ın mevcut AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay’ın Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı olarak ilan edildiği toplantıya, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekilleri Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İl Kadın Kolları Başkanı Av. Ferda Ertürk ve İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan katıldı.

Tanıtım toplantısı sonrası sosyal medya hesaplarından AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay’a destek mesajı yayımlayan Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş, şu ifadelere yer verdi:

“Bugün gerçekleştirdiğimiz aday tanıtım toplantımızda Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan Belediye Başkan Adaylarımızın ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını diliyorum. Anaocağım Afyon’umuzda eser ve hizmet belediyeciliğini devam ettireceğine gönülden inandığım Hüseyin Ceylan Uluçay’ı ve baba ocağım, kadim şehrimiz Konya’mıza yeniden hizmet için kararlılıkla yol yürüyecek olan Sn. Uğur İbrahim Altay’ı yürekten kutluyorum. 31 Mart için hazırız, Kararlıyız.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM