“Hemşehrilerime İnanıyorum, Şehrimizin Yönetimini Bana Emanet Edecekler”

“Hemşehrilerime İnanıyorum, Şehrimizin Yönetimini Bana Emanet Edecekler”

CHP Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, “Beni Meclise vekil olarak gönderen hemşehrilerim inanıyorum ki bu güzel şehrin yerel yönetimini de bana emanet edecek” dedi

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, beraberindeki parti heyeti ile birlikte çeşitli meslek gruplarının temsilcileriyle bir araya geldi. Bu çerçevede Belediye Başkan Adayı Köksal; Ziraat Odası, Emekliler Derneği, Muhtarlar Derneği, Ayakkabıcılar Odası, Elektrikçiler ve Elektronikçiler Odası, Kahveciler ve Çay Ocakları Odası ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odası’nı ziyaret etti. Başkan Adayı Köksal’a ziyaretlerinde; CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Faruk Duha Erhan, Merkez İlçe Başkanı Av. Büşra Dişçioğlu Çetinöz, CHP İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri eşlik etti. Köksal, kendisine iletilen şikayet ve taleplere yönelik çalışmaların yapılacağını söyledi.

“MEMLEKETE ÖMRÜMÜ ADAMAYA HAZIRIM”

Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Afyonkarahisar’a yerel yönetimler bazında hizmet vermeye hazır olduğunu belirterek şöyle konuştu:

“Ben bu memlekete ömrümü adamaya, bu memleket için tüm gücümle çalışmaya hazırım. 31 Mart’ta hemşehrilerimin desteği ile Belediye Başkanı seçildiğimde esnafımızın, çiftçimizin, emeklilerimizin tüm dert ve sıkıntılarına çözüm aramak için var gücümle çalışacağım. Beni meclise vekil olarak gönderen hemşehrilerim inanıyorum ki bu güzel şehrin yerel yönetimini de bana emanet edecek. O gün geldiğinde ayrıştırmadan, ötekileştirmeden, adalet çizgisinden ayrılmadan hizmet edeceğime söz veriyorum. Üreten, gelişen, büyüyen bir Afyonkarahisar için bu yola çıktım. Tarımda, hayvancılıkta, üretimde verimliliği artırmanın yollarını bu işlerin temsilcileri ile birlikte arayacağım.Beni meclise yollayan hemşehrilerim yerel yönetimi de bana emanet edecek.”

“MUHTARLARIN GÖRÜŞÜ ALINMADAN KARAR VERİLMEYECEK”

Açıklamalarında sık sık istişare vurgusu yapan Köksal, yerel yönetimlerin vazgeçilmez unsurları olan muhtarların da yönetimde söz sahibi olmaları gerektiğinin altını çizdi. Köksal, muhtarların görüşü alınmadan mahalleler ile ilgili karar alınmayacağını belirterek şöyle devam etti:

“Yönetim, şimdiki iktidar sahiplerinin gözünde ego, hırs ve bencilliği ifade etse de bizim dönemimizde akıl ve fikir birliğini ifade edecek. Bu güzel memleketi hep birlikte yöneteceğiz. Mahallelerimizin yönetimde vazgeçilmez unsuru olan muhtarlarımız, bizlerle hemşehrilerimizin arasında bir köprü oluşturacak. Muhtarlarımızın görüş ve eleştirileri doğrultusunda kararlarımızı alacağız. Demokrasinin gereği neyse o uygulanacak.”

Sosyal Medyada Paylaşın:
Etiketler:
burcu köksal CHP

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM