İstiklal Mahallesi’ne “Sağlık Ocağı” yapılacak

İstiklal Mahallesi’ne “Sağlık Ocağı” yapılacak

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, İstiklal Mahallesi’ni ziyaret etti

 

Belediye Başkanı Mehmet Zeybek her hafta Cuma günü gerçekleştirerek geleneksel hale getirdiği mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
İstiklal Mahallesi’nde vatandaşların talep ve önerilerini yerinde dinleyen Başkan Zeybek, yapılacak çalışmalarla ilgili de bilgiler verdi. Mahalle muhtarı Ahmet Tuncer ile buluşan Başkan Zeybek’e mahalle ziyaretinde AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, Başkan Yardımcısı Barış Dal, AK Parti Merkez İlçe Başkanı SMMM Ziya Coşkun Karadeniz, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, birim müdürleri ve vatandaşlar eşlik etti. Başkan Zeybek mahalle ziyaretinde her zaman olduğu gibi çocuklara da çeşitli hediyeler
verdi.
“SAĞLIK OCAĞININ YER TAHSİSİ İÇİN GÖRÜŞME GERÇEKLEŞTİRDİK”
Ziyarette vatandaşların kendisinden bir talebi olup olmadığını soran Zeybek, kapılarının tüm Afyonkarahisarlılara her zaman açık olduğunu ifade etti. Vatandaşların talepleri doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için tüm birimlerle emek ve çaba gösterdiklerini söyleyen Zeybek, “Mahallemizin en zaruri ihtiyacı sağlık ocağı. Vekilimizle birlikte Milli Emlak Genel Müdürlüğü ile yer tahsisi konusunda görüşme gerçekleştirdik. Bir alan vardı ama Milli Eğitime ait olduğu belirtildi. Görüşmeler ardından en kısa sürede mahallemize Sağlık Ocağı yaptırmayı hedefliyoruz. Hem İstiklal Mahallemizin hem de çevredeki mahallelerimizin sağlık alanındaki ihtiyaçlarına cevap vermiş olacağız. Hemşehrilerime teşekkür ediyorum.” dedi.
ÖZKAYA: SAĞLIK OCAĞI TALEBİNİ ÇÖZMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ
AK Parti Milletvekili Av. Ali Özkaya ise, “En büyük mutluluk mahallemizde çok önemli bir sorunun olmaması. Sağlık Ocağı talebi var. Belirlenen arsayı da uzlaşmalar sonucunda İl Sağlık Müdürlüğü’ne tahsis ederek bu talebi karşılamayı düşünüyoruz. Emeklilerimizin hastaneye gitmeden burada tedavi olabilecekleri Sağlık Ocağı ihtiyacını çözmemiz lazım. Mahalle sakinlerimizin ilettiği farklı taleplerde önümüzdeki günlerde yapılacak. Hemşehrilerimizin mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşaması en büyük dileğimiz.” diye konuştu.
KARADENİZ: AK PARTİ’NİN FARKI ORTADA
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz de, “Başkanımız ve Vekilimizle mahallemizi ziyaret ederek talepleri aldık. Hamdolsun AK Parti’nin farkı bu. Mahalle Başkanından Vekiline kadar tüm kadrolarla birlikte vatandaşın problemleri ile ilgili çözüm noktasında gayret sarf eden bir partinin mensubu olmaktan gurur duyuyoruz. Muhtarımıza ve hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” dedi.
Muhtar Ahmet Tuncer ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Zeybek ve beraberindekilere teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM