Dr. Özgür, ziyaretlerine ara vermiyor

Dr. Özgür, ziyaretlerine ara vermiyor

TBMM Kamu Denetçiliği Uzmanı Dr. Ersan Özgür, Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük’ü ziyaret etti

 

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Kamu Denetçiliği Uzmanı Dr. Ersan Özgür, Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük’ü ziyaret etti.
“BİRÇOK FAALİYETİMİZ VAR”
Ziyareti nedeniyle Kamu Denetçiliği Uzmanı Dr. Ersan Özgür’e teşekkür eden Demirhüyük, müdürlüğün çalışmaları hakkında bilgiler vererek, “Müdürlüğümüz olarak birçok faaliyetimiz var. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına toplu sünnet şöleni düzenliyoruz. Sultan Divani anma 40 hatimli şifalı aşure etkinliği düzenliyoruz. İhtiyaç sahibi ailelerin çocuklarına eğitime katkı yardımı yapıyoruz. Yeni bebekleri olan ailelere hoş geldin bebek projesi kapsamında hoş geldin paketi veriyoruz. Araç sevk birimi vasıtasıyla belediyemize ait veya kiralık araçların koordinasyonunu sağlıyoruz. Beyaz masamıza gelen talep, şikayet ve önerilerin ilgili müdürlüklere aktarımını yaparak sonuçlandırılmasını sağlıyoruz. CİMER, İnfo, Whatsapp, açık kapı ve bilgi edinme vasıtasıyla vatandaşlarımızdan gelen talep, şikayet ve önerileri süresi içerisinde ilgili müdürlüklere aktarımını sağlıyoruz. Muhtarlar Derneği ve mahalle muhtarlarımızla koordineli olarak ilgili mahallelerin istek ve önerilerini muhtarlık bilgi sistemi vasıtasıyla ilgili müdürlüklere aktarıyoruz.” dedi.
“HİZMETİN HALKA DAHA ÇABUK ULAŞMASINI SAĞLIYORSUNUZ”
Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürü Mustafa Demirhüyük,’e kendisini kabulü nedeniyle teşekkür eden Kamu Denetçiliği Uzmanı Dr. Ersan Özgür, “Afyonkarahisar Belediyesi Muhtarlık ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün hizmet yelpazesi çok geniş, gerek muhtarlarımızla gerekse de vatandaşlarımızla sürekli olarak temas halindesiniz. Özetle vatandaşlarımız ile devlet kurumları arasında köprü vazifesi görmektesiniz. Vatandaşlarımızın taleplerini üst makamlara bildirmek suretiyle hizmetin halka daha çabuk ulaşmasını sağlıyorsunuz. Ben tekrardan şahsımı kabulünüz nedeniyle teşekkür ediyorum. Çalışmalarınızda başarılar dilerim.” diye konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-08-26 12:14:23