İYİ Parti’nin sürpriz adayı M. Enis Arabacı

İYİ Parti’nin sürpriz adayı M. Enis Arabacı

Park Hayat Grubu sahibi Dr. Mustafa Enis Arabacı, İYİ Parti’den Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı oluyor

 

Afyonkarahisar’ın sevilen ve beğenilen doktorlarından Psikolog Dr. Mustafa Enis Arabacı Park Hayat Grubu’nun yönetim kurulu başkanlığını üstlendikten sonra yeni yatırımlara yönelmiş ve Park Hayat Grubu’nu Afyonkarahisar’ın en çok istihdam sağlayan firmalarından birisi haline getirmişti. Önce Akşehir’de Park Hayat Gurubu’nun hastanesini kuran Arabacı geçtiğimiz yıllarda da Kütahya’daki özel bir hastaneyi satın alarak Park Hayat Gurubu bünyesine katmıştı.
Park Hayat Grubu’nun termal ve sağlık konseptli otel inşaatı Afyon-İzmir karayolu üzerindeki, Motokros alanı yanında devam ediyor. Şu anda 1500’e yakın istihdamla Afyon’un en fazla istihdam oluşturan şirketinin sahibi olan Arabacı, otelin hizmete girmesiyle bu rakamı 2 binlere çıkarmayı hedefliyor.
Sürpriz bir şekilde siyasete girme kararı alan Dr. Mustafa Enis Arabacı ile İYİ Parti yöneticileri arasındaki görüşmelerin bir süredir devam ettiği, varılan görüş birliği sonrasında Arabacı’nın parti rozetini önümüzdeki günlerde İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in takmasına karar verildiği öğrenildi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM