Taytak: MHP Belediye sayısını arttıracak

Taytak: MHP Belediye sayısını arttıracak

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, yaklaşan yerel seçimlerde MHP olarak başarılı olacaklarını belirtti. Taytak, “2024 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde mevcut belediye başkanlıklarımızı muhafaza ederek bunun üzerine yenilerini ekleyeceğimize inancımız tamdır” dedi

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Afyonkarahisar teşkilatının 14. Olağan ilçe kongreleri hafta devam ediyor.

MHP’NİN İLÇE BAŞKANLARI GÜVEN TAZELEDİLER

Başmakçı, Evciler, Dinar, Hocalar ilçelerinde yapılan 14. olağan ilçe kongrelerine; Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, parti yöneticileri ile birlikte çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongreler divan heyetinin seçilmesiyle devam etti. Kongrelerde ilk olarak MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin mesajı okundu. Faaliyet ve mali raporunun okunup oylanmasının ardından yapılan konuşmalar sonunda seçimlere geçildi. Başmakçı ilçesinde mevcut başkan Abdurrahman Tezcan,

Evciler İlçesinde mevcut başkan Hurşit Çetin, Dinar ilçesinde mevcut başkan Mehmet Karahan ve Hocalar ilçesinde mevcut başkan Haydar Küçük yeniden İlçe Başkanı seçilerek güven tazelediler.

“BELEDİYELERE YENİLERİNİ EKLEYECEĞİZ”

Seçimli olağan genel kurul toplantılarının hayırlara vesile olmasını dileyen Mehmet Taytak, tüm ilçe genel kurullarının huzur ve kardeşlik atmosferinde tamamlandığını belirtti. Taytak, “MHP’nin her mensubu gönül alarak, gönül yaparak, gönülleri kazanarak yoluna devam etmektedir. MHP’nin yegâne varlık sebebi Türk Milletidir. Cumhur İttifakının 14 Mayıs ve 28 Mayıs seçimlerinde elde ettiği demokrasi zaferinin yerel seçimlerde taçlanması ülkemizin geleceği açısından milli bir ihtiyaçtır. Yenilenmiş kadrolarla, tazelenmiş umutlarla, perçinlenmiş birlik ve kardeşlik ruhuyla 31 Mart 2024 seçimlerine tüm kadrolarımızla hazırlanacağız. Kadrolarımızı güçlendirmemiz, yeni yüzlerle yola devam etmemiz gerekiyorsa inşallah büyük bir titizlikle bunu da gerçekleştireceğiz. Mevcut belediye başkanlıklarımızı muhafaza ederek bunun üzerine yenilerini ve hatta daha çoğunu ekleyeceğimize inancımız tamdır.” ifadelerine yer verdi.

“2024’E DOĞRU DİYAR DİYAR ANADOLU”

“Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi Milliyetçi Hareket Partisi’nin yerel seçimler temasını açıklamıştır. ‘2024’e doğru, Diyar Diyar Anadolu’ diyoruz.” diyen Taytak, “Bilge liderimiz Sayın Genel Başkanımızın sıkça vurguladığı gibi Milliyetçi Hareket Partisi, her zaman ve her şartta ‘Önce ülkem, önce milletim’ şiarıyla hareket etmiş, ülkü, ülke ve millet yolunda hiçbir fedakârlıktan çekinmemiştir hiçbir zamanda çekinmeyecektir. Başaracağımızdan, uyumlu yönetimle umutlu bir geleceğe ulaşacağımızdan kuşkumuz yoktur. Biz başarıya inandık, biz zafere inandık. Milli birlik ve kardeşliğimiz, refah ve bereketimiz, huzurlu ve güvenli yarınlarımız için vatandaşlarımıza çağrım, gelin yerel seçimlerde bir olalım, diri olalım, birlikte Türkiye olalım. Hep birlikte yapacağız ve elbette başaracağız.” ifadelerini kullandı.

“GENEL SEÇİMLERDE Kİ GİBİ YEREL SEÇİMLERDE DE BAŞARACAĞIZ”

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, ilçe genel kurul toplantılarında yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “MHP Afyonkarahisar il teşkilatımızın 14. olağan ilçe kongrelerimiz coşkulu bir şekilde devam etmektedir. İlçe kongrelerimiz, partimizin temel taşlarından biridir. Şimdiye kadar görev yapmış olan ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine, yılmadan ve özveriyle yürüttükleri hizmetler için en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Göreve gelen ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerimize hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum. Önümüzde bir yerel seçim var. İlçe kongrelerimizden sonra yerel seçim çalışmalarına ağırlık vereceğiz. Mevcut belediyelerimizi koruyup, üzerine yeni belediyelerimizi ekleyeceğiz. Bu yolda, değerli üyelerimizin desteği ve katkısı bizim için çok değerlidir. Üyelerimizle birlikte, Afyonkarahisar’ı daha güzel yarınlara taşıyacağımıza olan inancımızı yürekten taşıyoruz. Genel seçimlerde il genelinde oylarımızı artırarak büyük bir başarı elde ettik. Aynı başarıyı önümüzdeki yerel seçimlerde de devam ettireceğimize inanıyorum. Bu başarıyı hep birlikte gerçekleştireceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM