İlk kez su kayağı şampiyonası düzenlenecek

İlk kez su kayağı şampiyonası düzenlenecek

Türkiye Su Sporları Federasyonu faaliyet programında yer alan, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Su Kayağı Kulüpler Arası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası Afyonkarahisar Sukay Park ve Su Kayağı Merkezinde yapılacak

Spor şehri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Afyonkarahisar’da ilk kez Su Kayağı Kulüpler Arası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası müsabakaları düzenlenecek. Müsabakalar için dün yapılan teknik toplantı sonrasında bugün ilk müsabakalar yapılacak. Müsabakalar 28 Ağustos’ta ödül töreni ile sona erecek.
Afyonkarahisar’da bütün spor branşlarının canlanması gerektiğini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, “Afyonkarahisar’da ilk kez Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü olarak Su Kayağı müsabakaları düzenliyoruz. Şehrimizde bütün spor branşlarını canlandırmak amacıyla çalışmalarımıza başladık. Bunlardan bir tanesi de Su Kayağı sporu. Bugün düzenleyeceğimiz teknik toplantının ardından Su Kayağı Kulüplerarası Gençler ve Büyükler Türkiye Şampiyonası Sukay Park Su Kayağı Merkezi’nde başlayacak. Tüm Afyonkarahisarlı sporsever vatandaşlarımızı ilk kez düzenlenecek olan bu şampiyonaya davet ediyorum. Katkılarından dolayı Afyonkarahisar Valiliği’ne ve Afyonkarahisar Belediyesi’ne teşekkür ederim.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM