Alusso Termal eğitime  destek protokolü imzaladı

Alusso Termal eğitime destek protokolü imzaladı

Alusso Termal Otel ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında imzalanan mesleki
eğitim iş birliği protokolü çerçevesinde Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne otel yönetimi tarafından bilgisayar ve ekipmanları hediye edildi

 

Mesleki eğitim iş birliği protokolü çerçevesinde Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne bilgisayar ve ekipmanları hediye etti. Okulda düzenlenen teslim töreninde Otel Müdürü Ahmet Davaz ve Muhasebe Müdürü Burhanettin Bezircili, bilgisayar ve ekipmanları Okul Müdürü Ali Turhan’a teslim etti. İmzalanan mesleki eğitim iş protokol çerçevesinde Alusso Termal Otel görev yapan 27 personel eğitim görerek sertifika almaya hak kazanacak.
Alusso Termal Otel Müdürü Ahmet Davaz, desteklerinden ve iş birliğinden dolayı Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yetkililerine teşekkür etti. Davaz, “Alusso Termal Otel olarak kusursuz müşteri memnuniyeti, devamlı yükselen hizmet kalitesini ve dünya standardında turizm markası oluşturma yolunda, çalışanlarımızın eğitimine önem veriyoruz. Milli Eğitim Bakanlığımızın sağladığı imkânlar doğrultusunda yaptığımız mesleki eğitim iş protokolü çerçevesinde 27 çalışanımız şuanda iş yerlerinde eğitim görmektedir. Bu kapsamda bize bu hizmeti sağlayan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nin ihtiyaçları olan ekipmanları sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Eğitime desteklerimiz devam edecektir.” dedi. Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Okul Müdürü Ali Turhan’da Otel yönetimine desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM