“Üç aylar Müslümanlar için can suyu olsun”

“Üç aylar Müslümanlar için can suyu olsun”

AK Parti Milletvekili Avukat İbrahim Yurdunuseven, mübarek üç ayları başlangıcının tüm Müslümlanlar için hayırlara vesile ve bir can suyu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ettiğini söyledi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İnsan Hakları Başkan Yardımcısı, Afyonkarahisar Milletvekili Av. İbrahim Yurdunuseven, “Üç Aylar” nedeniyle açıklama yaptı.
İbrahim Yurdunuseven, rahmet ve bereketin insanlığın üzerine yağdığı, manevi iklim ile kardeşliğin, birlik ve beraberliğin pekiştiği mübarek üç aylara ulaşmanın sevincinin birkez daha yaşandığını belirtti. Yurdunuseven, “Mübarek Üç aylar; dünyalık telaşlarımızı bir kenara bırakıp birbirimize ve Cenab-ı Hak’ka yakınlaştığımız, manevi atmosferi ile ruhlarımıza şifa bulduğumuz günleri bizlere getirir. İslam’a ve Müslümanlara yönelik saldırıların arttığı, kutsalımız olan Kur’an-ı Kerim’e el uzatılan bu günlerde ‘Üç Aylar’a giriyor olmamız bizim çok büyük bir birlik ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunu bu beraberlik ile bütün sorunları çözeceğimizi bizlere hatırlatmaktadır. İnsanlığın çığırından çıkar derecede yanlış işlere bulaştığı bu günlerde bizim şifamız Kur’an-ı Kerim’de ve birbirimizle olan muhabbetimizdedir. Bu duygu ve düşüncelerle bu mübarek günlerin tüm Müslümlanlar için hayırlara vesile ve bir can suyu olmasını Cenab-ı Allah’tan niyaz ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM