“İscehisar’lı vatandaşların itimadına tekrar mazhar olmak istiyorum”

“İscehisar’lı vatandaşların itimadına tekrar mazhar olmak istiyorum”

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, ikinci dönem için tekrar aday adaylığı başvurusunda bulundu

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, 31 Mart 2024 tarihinde yapılacak Mahalli İdareler seçimleri için yeniden AK Parti’den Belediye Başkanı aday adaylığı başvurusunda bulundu. Başkan Şahin, başvuru dosyasını AK Parti İscehisar İlçe Başkanı Metin Balaban ve Seçim işleri Başkanı Abdullah Açar’a teslim etti.

Önümüzdeki yerel seçimlerin İscehisar’da yeni hizmetlerin, yeni projelerin ve yeni ihtiyaçların karşılanması için bir kilometre taşı olacağına dikkat çeken Başkan Şahin, bugüne kadar yapılan hizmetlerin ışığında İscehisar’lı vatandaşların itimadına tekrar mazhar olmak istediğini söyledi.

Başkan Şahin, “Dünya Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın izinde, milletimize hizmet yolunda mensubu olmaktan büyük şeref duyduğum partimizden Belediye Başkanlığı için adaylık müracaatında bulundum. Mart ayında gerçekleştirilecek olan Mahalli İdareler Seçimlerinin ülkemize, ilimize ve İscehisar’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyor, aday adayı olan tüm yol arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM