“Afyon’u Gençlerimizle Birlikte İnşa Edeceğiz”

“Afyon’u Gençlerimizle Birlikte İnşa Edeceğiz”

AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Erenler Bölgesi’nde gençlerle bir araya geldi. Uluçay, “Gençlerimizin düşüncelerini, önerilerini dinlemek, onların beklentilerini anlamak bizim için büyük bir öneme sahip. Afyonkarahisar’ın geleceğini gençlerimizle birlikte inşa edeceğiz” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, Erenler bölgesinde gençlerle bir araya gelerek, çeşitli konularda karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Gençler sohbet programında Uluçay’a şehirde gençler için düzenlenebilecek etkinlikler, spor alanları ve kültürel projelerle ilgili sorular yönetildi.

“GENÇLERİMİZE ÖZEL PROJELERİMİZ VAR”

Hüseyin Ceylan Uluçay, öncelikle amaçlarının gençlere ve gençliğe hizmet olduğunu söyledi. Başkan Adayı Uluçay, “Gençlerimize hizmet noktasında da gençlerimizin düşüncelerini almak taleplerini dinlemek adına sizlerle buluştuk. Gençlerimizin düşüncelerini, önerilerini dinlemek, onların beklentilerini anlamak bizim için büyük bir öneme sahip. Afyonkarahisar’ın geleceğini birlikte inşa edeceğiz. Üniversite okumak için şehrimize gelen gençlerimize Erenler bölgesinde eğlenebilecekleri dinlenebilecekleri alanlar oluşturmak öncelikli hedefimiz. Sinema salonları, bowling vb. oyun salonları, geniş kütüphane konsepti, sosyal ve kültür mekânlar projelerimiz arasında. Üniversite okumak için Afyonkarahisar’ımıza gelen gençlerimize güzel şehrimizi tanıtmak öncelikli hedeflerimiz arasında. Bu kapsamda tüm Afyonkarahisar’ı ücretsiz bir şekilde turlarla gezdireceğiz. Gençlerimizin şehrimizin kültürel ve doğal güzellikleri görmeden tanımadan memleketlerine dönmelerini istemiyoruz.” dedi.

“İŞ HAYATINDA RİSK ALIP AZMETMEK ÖNEMLİ”

Gençlerden gelen sorular üzerine iş hayatı hakkında paylaşımda bulunan Uluçay, “Üniversite üçüncü sınıfa geldiğimde acaba ne iş yaparız diye düşündüğümde stajyerlik yıllarımda hiçbir ücret almadan çalıştım. Muhasebe programlarını öğrenebilmek adına tabiri caizse ustalarımın yaklaşık iki üç hafta kapısında bekleyerek muhasebe programını öğrendim. Uluslararası ticaret alanında farklı firmalarda çeşitli görevler üstlendim. Kendi ticari hayatımda ise risk aldım. Risk almak bazı noktalarda açıkçası çok önemli bir husustur. İnsan istediğinde yapamayacağı bir şey yok. Yalnız bunları yaparken de azimli, kararlı olmak ve de verilen işi küçümsemeden üstlenmek gerekiyor. Siz gençlerimizin dönemleri bizlere göre inanın on kat daha etkili olacak çünkü sizlerin yaşam tarzlarınız internete olan ilginiz araştırmacı bakış açınız sorgulama merakınız bizlere göre çok daha fazla. Size tavsiyem verilen hiçbir işten korkmayın, risk almaktan korkmayın.” diye konuştu.

“EN GENÇ BAŞKAN OLARAK ŞEHRİMİZİ GENÇLERİMİZLE BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Hüseyin Ceylan Uluçay, sözlerini şöyle tamamladı:

“2020 yılında ben Türkiye’nin en geç il başkanları arasındaydım. Afyonkarahisar gibi 18 ilçesi, 42 belde, 420 köy, 800 mahallesi olan bir ilde en geç il başkanı olmak gerçekten zor bir görevdi. Ama Allah’ın izni ile bu 4 yılı teşkilatımızla ve siz gençlerimizle birlikte başarılı ile tamamladığımıza inanıyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızı mahçup etmeden 2023 seçimlerini atlattık. Tüm yatırımlarımızı başarı ile tamamladık sözlerimizi yerine getirdik. Bu tecrübelerde de en genç il belediye başkan adayı olarak çıktığım bu yolda inşallah siz gençlerin desteği ile de en genç belediye başkanı olarak Afyonkarahisar’ımızı birlikte yöneteceğiz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM