Muhtarlar AFJET zammını görüştü

Muhtarlar AFJET zammını görüştü

AFJET A.Ş. Genel Müdürü İsmail Kara, Vali Yardımcısı Nurullah Kaya öncülüğündemuhtarlarla bir araya geldi. Jeotermal enerji ile ısınan mahallelerin muhtarları abonelerin yüzde 75’lik zamdan duydukları rahatsızlığı bildirdiler. Kara, başta elektrik gideri olmak üzere girdilerin çok ciddi artması nedeniyle zam yapmaya mecbur kalındığını, bu kış ısınma sorunu yaşanmayacağını söyledi

 

Afyonkarahisar Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve beraberindeki muhtarlar AFJET A.Ş. Genel Müdürü İsmail Kara’yı ziyaret ettiler. Vali Yardımcısı Nurullah Kaya’nın öncülüğünde yapılan ziyarette; Afyonkarahisar Valiliği İdare ve Denetim Müdürü Tuncay Eroğul, Karaman Mahalle Muhtarı Neşe Yılmaz, Kasımpaşa Mahalle Muhtarı Abdullah Tugan, Selçuklu Mahalle Muhtarı Erdal Bulut, Dumlupınar Mahalle Muhtarı Kadir Çelik, Dervişpaşa Mahalle Muhtarı Vedat Boztay hazır bulundular.
Burmalı Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur, AFJET A.Ş.’nin yeni Genel Müdürü İsmail Kara’ya muhtarlar adına görevinde başarılar diledi. Ziyaret sırasında jeotermal ısınma hizmeti veren AFJET A.Ş.’nin Genel Müdürü İsmail Kara’ya yüzde bu hizmet bedeline yüzde 75 oranda yapılan zamdan duyulan rahatsızlık iletildi. Özellikle ekonomik dar boğazda yüzde 75’lik zammın AFJET aboneleri için ciddi bir sıkıntı olacağı vurgulandı. AFJET ile ısınan mahalle sakinlerinin kaygılarının bildirildiği ziyarette Genel Müdür İsmail Kara, özellikle elektrik gideri başta olmak üzere girdilerin çok ciddi oranda artması nedeniyle yüzde 75’lik zammı yapmaya mecbur kalındığını ifade etti. Kara, yılbaşında zam yapılmaması ümidini taşıdıklarını, bu kış sezonunda ısınma problemi yaşanmayacağını sözlerine ekledi.
>> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM