“Seçim kazanmak için vatanı satacakların hayallerini denize dökeceğiz”

“Seçim kazanmak için vatanı satacakların hayallerini denize dökeceğiz”

AK Parti Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ‘İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a’ programı kapsamında AK Parti ailesine 3 bin kişiyi kazandırdıklarını açıkladı. Karahan, “Biz 2023’te, seçim kazanmak için vatanı satmaya razı olanların hayallerini denize dökmeyi hedeflemiş bir gençlik ile yürüyoruz” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan, 2023 hedefleri doğrultusunda 18 ilçede eş zamanlı başladıkları ‘İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a’programlarını tamamladıklarını duyurdu.
“3 BİN YENİ ÜYE AK PARTİYE KAZANDIRDIK”
Ethem Karahan, “İlk Oyum AK Parti’ye, İlk Oyum Erdoğan’a” programlarını 18 ilçede coşkulu bir şekilde gerçekleştirdikerini açıkladı. Karahan, “Türkiye Yüzyılı vizyonu ile üyelik çalışmalarımıza başlayarak bugüne kadar hiç oy kullanmamış 2 bin gencimiz ile birlikte toplamda 3 bin kişiyi partimize kazandırmış durumdayız. Bu davaya gönül veren, bizlere oyuyla üyeliği ile destek veren tüm hemşehrilerimize, gençlerimize, kadınlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Ayrıca İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay başta olmak üzere tüm ilçe başkanlarımıza yönetimimize teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimizile birlikte gençlerimizin de birinci tercihi 21 yıldır AK Parti olmuştur. Bunun da tek sebebi, Bakanımız milletvekilimiz Veysel Eroğlu’nun dediği gibi istihsal, ihracat, istihdam ve istikrardır. AK Parti, hayali; büyük ve güçlü Türkiye olanların destek verdiği bir partidir.” ifadelerine yer verdi.
“VATAN SATMAYA RAZI OLANLARIN HAYALLERİNİ DENİZE DÖKECEĞİZ”
2023 seçimlerine güçlü bir üye sayısı ile girmeyi hedeflediklerini vurgulayan Karahan sözlerine şöyle tamamladı: “Arkamıza, 6’lı masanın gizli ortağının dediği gibi PKK terör örgütünü almış olanlar gibi değil, göğsü iman dolu gençliğimizi, aziz milletimizi alarak yürüyen bir gençlik kollarıyız. Biz 2023’te, seçim kazanmak için vatanı satmaya razı olanların hayallerini denize dökmeyi hedeflemiş bir gençlik ile yürüyoruz. Terörist ‘Selahattin Demiraş’a dokunmayın’ diyen ama milli savunma sanayinin göz bebeği olan Bayraktar’ların üreticisi ‘Baykar’a dokunacağız’ diyen zihniyetlerin hayallerini denize dökeceğiz. Akıl hocaları CIA, FETÖ ve HDP olan 6’lı masa zihniyetinin haçlı, batı ve FETÖ ile aynı ağzı kullanmaları da asla ama asla tesadüf değildir. PKK terör örgütünü bitiren, Peygamber ocağımız Türk Silahlı Kuvvetlerinin komuta kademesine hunharca saldırıp ‘haddinizi bilin’ diye hakaret edenleri 2023’te tarihin tozlu raflarına kaldıracağız inşallah.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM