AK Parti SKM Zafer Meydanı’nda açıldı

AK Parti SKM Zafer Meydanı’nda açıldı

AK Parti teşkilatlarının 2023 Milletvekili Genel Seçimi ve Cumhurbaşkanlığı seçim çalımşalarına hız verdiği bildirildi. Bu nedenle AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığı Zafer Meydanında Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açtı

 

Zafer Meydanı’nda açılan SKM’de il yönetim kurulu toplantısı gerçekleştirildi. Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, toplantıya 2023 yılı seçimleri için haydi bismillah diyerek başladı. Toplantıda 2023 hedefleri görüşüldü.
AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, SKM’Nin tüm parti teşkilatlarına hayırlı olmasını diledi. Uluçay şunları kaydetti: “Seçim Koordinasyon Merkezi büromuzun tüm teşkilatlarımıza hayırlı olmasını diliyorum. Bugünden itibaren fiziki olarak 2023 seçimlerimize ilk startımızı vermiş bulunuyoruz. Rabbim inşallah 2023 yolunda bu binamızda çok güzel projeler çok güzel müjdeler vermeyi nasip eylesin. 2023’te Sayın Cumhurbaşkanımızı tekrar AK Parti teşkilatı olarak Afyonkarahisar’da en güçlü şekilde Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturmaya nasip etsin inşallah. Kazasız, belasız, burnumuz kanamadan en küçük bir sıkıntı yaşamadan 2023 seçimlerini birlik ve beraberlik içerisinde atlatalım. Ben şimdiden teşkilatlarımıza hep beraber bismillah diyorum. Rabbim inşallah 2023 zaferini şimdiden hayırlı uğurlu eylesin. Bizlere kaza bela vermesin, kuvvet versin inşallah. Seçim Koordinasyon Merkezimizin hayırlı olmasını diliyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM
2022-08-26 12:14:23