“Afyon’da Söz Sahibi Hemşehrilerimiz Olacak”

“Afyon’da Söz Sahibi Hemşehrilerimiz Olacak”

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, Mecidiye Semt Pazarı ve esnaf ziyaretlerinin ardından Esentepe Mahallesi’nde bir kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Köksal,“Bizim dönemimizde iktidar vatandaşın olacak. Söz sahibi hemşehrilerimiz olacak” dedi.

 

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili ve Afyonkarahisar Milletvekili Av. Burcu Köksal, Mecidiye pazarını ve semt esnafını ziyaret ederken, Esentepe Mahallesi’nde kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Köksal’a Mecidiye esnaf ziyaretleri sırasında CHP İl Başkanı Faruk Duha Erhan, İl Kadın Kolları Başkanı Emsal Gedikkaya, önceki dönem İl Başkanlarından Ramazan Akgöz ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti.

“AFYONKARAHİSAR’I BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ”

Belediye Başkan Adayı Av. Burcu Köksal, esnaf ve vatandaşlarla fikir alışverişinde bulunduğu ziyaretlerde yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Ziyaretlerimiz sırasında gerek esnaflarımızdan gerekse hemşehrilerimizden pek çok fikir ve öneri alıyoruz. Hemşehrilerimin iradesiyle Belediye Başkanı seçildiğimde ne kadar dert ve sıkıntı varsa çözeceğiz. Bu şehir gelişecekse esnafıyla gelişecek. Esnafımız da halkımızın desteğiyle ayakta kalacak. Biz de bu döngüyü sağlayabilmek için üzerimize düşeni yapacağız. Afyonkarahisar’da semtlerin ihtiyacını karşılayarak şehri cazibe merkezi haline getireceğiz. Afyonkarahisar’ı esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla birlikte yöneteceğiz.”

“Afyon’da Söz Sahibi Hemşehrilerimiz Olacak”

“BU ŞEHİR GÜNÜ KURTARMAYA ODAKLANMIŞ YÖNETİCİLERDEN ARINACAK”

Halkın olumlu tepkisinin kendisini gururlandırdığını söyleyen Köksal, “Ziyaretlerim sırasında çok güzel tepkiler alıyorum. Bana duyulan güveni hissediyorum. Bu şehrin sorunlarını Meclis’ten nasıl gündeme getirdiysem Belediye Başkanı seçildiğimde de gereken tüm temasları kurup bu kenti hak ettiği konuma getireceğim. Bu şehir artık günü kurtarmaya odaklanmış yöneticilerden arınacak.” ifadelerini kullandı.

“İKTİDAR VATANDAŞIN OLACAK, SÖZ SAHİBİ HEMŞEHRİLERİMİZ OLACAK”

Esentepe Mahallesi’nde kahvehaneyi ziyaret eden Köksal, Milletvekilliği görevi boyunca olduğu gibi seçilmesi durumunda da ulaşılması kolay bir başkan olacağını belirterek, “Şimdi sıktığım her el, görüştüğüm her hemşehrim, başkan seçildiğimde de bana rahatlıkla ulaşabilecek. Ben makamına çekilip kişiye göre randevu veren başkanlardan olmayacağım. Şimdi nasıl kapı kapı geziyor dert dinliyor, derman arıyorsam seçildiğimde de belediyemizin kapıları herkese ardına kadar açık olacak. Çay içmenin bile lüks olduğu şu dönemde kahvehanelerde kara kara düşünen kim varsa hepsine kucak açacağız. Kahvehaneler dert yuvası olmaktan çıkacak, güzel hayallerin kurulduğu, stres atılan mekanlar haline gelecek. İktidar partisiyiz hizmeti kolay getiririz deyip de esnafa zulmeden, vatandaşın hayatını zorlaştıran bir belediye anlayışından kurtulmamıza az kaldı. Bizim dönemimizde iktidar vatandaşın olacak. Söz sahibi hemşehrilerimiz olacak.” şeklinde konuştu.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM