PARKHAYAT’ta 6 Yıl Önce Kalp Ameliyatı Olan 82 Yaşındaki Hasta Son Kontrolünden Mutlu Ayrıldı

PARKHAYAT’ta 6 Yıl Önce Kalp Ameliyatı Olan 82 Yaşındaki Hasta Son Kontrolünden Mutlu Ayrıldı

Özel Afyonkarahisar PARKHAYAT Hastanesi Kalp Sağlığı Merkezi doktorlarından Dr. Erdinç Naseri tarafından 2018 yılında kapalı yöntem koroner by-pass ameliyatı sonrası sağlığına kavuşan 82 yaşındaki hasta yapılan son kontrolünden mutlu ayrıldı.

A.K. adlı hastanın 2018 yılında göğüs ağrısı ve nefes darlığı şikâyetiyle Özel PARKHAYAT Afyonkarahisar Hastanesi Kalp Sağlığı Merkezi’ne başvurdu. Kapalı yöntem koroner by-pass ameliyatı tamamlanan 82 yaşındaki A.K. başarılı bir operasyon ile sağlığına kavuştu.

Ameliyatından 6 yıl sonra Afyonkarahisar PARKHAYAT Hastanesine ortopedi ameliyatı için tekrar gelen hasta Dr. Erdinç Naseri tarafından ziyaret edildi. 2008-2024 yılları arasında PARKHAYAT Kalp Sağlığı Merkezin’de 3 binden fazla başarılı kalp ameliyatı gerçekleştirildi. 2018 yılından itibaren yapılan koroner by-pass ve kapak ameliyatlarının önemli bir bölümü kapalı yöntem kalp ameliyatı olarak yapıldı. Türkiye’de sadece birkaç merkezde uygulanabilen bu yöntemin uygun hastalarda, özellikle operasyon sonrasında hastanın konforunu yükseltip, günlük yaşamına daha hızlı dönebilmesi açısından önemli bir yöntem olduğu biliniyor. Bir çok hastanede yapılamayan bu tür spesifik operasyonların tamamının PARKHAYAT Hastanesi’nde kolay ve başarılı bir şekilde yapılıyor. Bu operasyonlar için Afyonkarahisar dışında farklı pek çok ilden hastalar başvurmasıyla, Afyonkarahisar kalp damar cerrahisinde bölgede önemli bir merkez haline geldi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM