Taytak, “hayırlı olsun” turunda

Taytak, “hayırlı olsun” turunda

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Genel Kurulları sonrasında seçilen Oda Başkanları’nı ziyaret etti

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Mehmet Kocacan, Teşkilatlardan Sorumlu il Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Doğan Şimşek, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, Sivil Toplum Kuruluşları Sorumlu İl Yönetim Kurulu Üyesi Osman Gürışık, Mustafa Gün, Recep Yaman, Merkez İlçe Bşk Fahri Fevzi Kartal ve Merkez İlçe yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşları’nı ziyaret etti.
SAYAR TEŞEKKÜR ETTİ
Milletvekili Taytak ve MHP heyeti ilk olarak Serbest Mali Müşavirler Odası Başkanı Erdal Sayar ve yönetimine ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sayar, Oda çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Sayar, “Geçtiğimiz aylarda yapılan genel kurul ile yeniden başkanlığa seçildik. Üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için yönetim olarak elimizden gelen çalışmayı vereceğiz. Odamızın yaklaşık 500 üyesi bulunmaktadır. Ziyaretinizden dolayı tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.
“ANKARA’DA SESİMİZ OLDUNUZ”
Milletvekili Taytak ve MHP heyeti daha sonra Giyimciler Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük ve Elektriçiler Odası Başkanı Mehmet Karagöz’e ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu. Milletvekili Taytak’a teşekkür eden Oda başkanları, “Milletvekili Taytak’ın ve MHP heyetinin yapmış olduğu ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz. Vekilimiz her zaman esnafın yanında olmuştur ve olmaya devam etmektedir. Kendisine esnafımızın sıkıntılarını her zaman iletme imkanı bulmaktayız. Ankara’da bizim sesimiz olmuştur.” şeklinde konuştular.
MHP heyeti son olarak Ağaç İşleri Odası Başkanı Suat Diler ve Tüm emekliler Derneği Başkanı Bekir Döner’i ziyaret etti. >> Esra KÜÇÜKKURT’un Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM