Posta Gazetesi’nden ATSO’ya ziyaret

Posta Gazetesi’nden ATSO’ya ziyaret

Türkiye’nin önde gelen yayın organları arasında olan Posta Gazetesi’nin yönetici,
yazar ve çalışanları, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti

 

Posta Gazetesi heyeti, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Gül, Meclis Kâtip Üyesi Osman Erdem, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Muammer Türker, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Anlıak, Hayrettin Güzbey ve Metin Mercan tarafından ağırlandı. Heyette Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli, Ankara Temsilcisi Hakan Çelik, Ekonomi Müdürü Bilal Emin Turan, Yazarlar Oral Çalışlar, Şirin Sever, Şoray Uzun, Banu Şen, Gazeteler Reklam Grup Başkanı Orçun Çevikoğulları, Reklam Grup Başkan Yardımcısı Burcu Bayraktar, Bölgeler Reklam Direktörleri Hatice Sezgun ve Ebru Ören, Gazeteler Bölgeler Satış Destek Müdürü Özer Kanat, Antalya Bölge Reklam Müdürü Peri Çelik Şan, CNN Türk’te yönetmen Kaan Ünsal, Hürriyet ve CNN Türk Muhabiri Ceren Deniz, CNN Türk kameramanı Mehmet Arif Önalan ve foto muhabir Murat Şaka ile Megabirlik Medya CEO’su Mehmet Emin Güzbey yer aldı.
Ziyarette Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası’nın faaliyetleri ve projeleri, Afyonkarahisar’ın ekonomik durumu ve potansiyeli hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Posta Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Emre İskeçeli, misafirperverliği dolayısıyla ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser ve Yönetim kadrosuna teşekkür etti.
ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser de ziyaret dolayısıyla mutluluğunu ifade ederek, Posta Gazetesi’nin Afyonkarahisar ile ilgili yapacağı çalışmanın son derece önemli olduğunu belirtti.
Ziyaret, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’in mermerden yapılmış isimlikleri takdimi ve fotoğraf çekimi ile sona erdi.
>> Hayriye CANER’in Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM