Taytak: Cumhurbaşkanlığı’nda Erdoğan’a; milletvekilliğinde MHP’ye oy verin

Taytak: Cumhurbaşkanlığı’nda Erdoğan’a; milletvekilliğinde MHP’ye oy verin

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 2023 seçimleri için dikkat çekici bir çağrı yaptı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Merkeze bağlı köy muhtarları ile bir araya geldi. Toplantıya İl Başkanı Mehmet Kocacan, Başkan Yardımcısı Ahmet Kahveci, Yönetim Kurulu Üyeleri Mustafa Gün, Recep Yaman, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve MHP İl Genel Meclisi Grup Başkanvekili ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Üyesi Ahmet Zeki Ertürk katıldı. Toplantıda konuşan Ertürk, “Geçtiğimiz aylarda yapılan Köylere Hizmet Götürme Birliği seçimlerinde vermiş olduğunuz desteklerden dolayı muhtarlarıma teşekkür ediyorum. Birlik ve beraberlik içerisinde köylerimize yapılması gereken hizmetleri yapmaya çalışacağız. Bugünde Milletvekilimiz Mehmet Taytak Bey ile beraberiz. Kendisine de toplantımıza katıldığı için teşekkür ediyorum.” dedi.
“AFYON ÜZERİNE DÜŞENİ YAPACAK”
2023 yılında yapılacak olan seçimlerinde önemine değinen Milletvekili Taytak, “Cumhur İttifakı olarak köylere yapılacak olan eksikleri zaman içinde çözebiliriz. Ancak Allah korusun. Ülkemiz başka sıkıntılara düşerse, yani adını beka diye ifade ettiğimiz sıkıntılar yaşarsa, ne köyümüz, ne yaşadığımız toprakların bir anlamı kalmaz. Geçmişte 15 Temmuzu yaşadık. Bizim hainlere fırsat vermememiz gerekir. Bu manada Afyonkarahisarın kendi üzerine düşeni yapacağına inanıyorum. 2023 yılında yapılacak Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan Beye destek vermenizi isteriz. Milletvekilliği seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermenizi isteriz.” ifadelerini kullandı. >> Burcu AYDIN’ın Haberi

 

Taytak, Başkan Çiloğlu ile hal esnafını tek tek ziyaret etti

 

Milletvekili Taytak ve MHP heyetinin diğer bir ziyaret durağı ise Toptancılar Hali esnafı oldu. Afyonkarahisar Yaş Sebze Meyve Komisyoncuları Birlik ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali Çiloğlu ile birlikte hal esnafını tek tek dolaşan Taytak hayırlı işler diledi.
Başkan Çiloğlu’ndan halden çıkış meyve ve sebze fiyatlarını öğrenen Milletvekili Taytak, “Ulusal bazı tv kanalları Türkiye batıyor, çiftçi perişan diye haberler yapmalarının amacı vatandaşı galeyana getirmek, tahrik etmektir. Onlara bir görev verilmiş onu uyguluyorlar.” dedi.
ÇİLOĞLU: PROVOKASYONLARA GELMİYORUZ
Başkan Çiloğlu ise bu tür provokasyonlara gelmediklerini söyleyerek, işlerinin yolunda olduklarını belirtti. Merkez ziyaretlerinden sonra Bolvadin ilçesine geçen Taytak, sel felaketinden etkilenen Kutlu Köyü ve Güney Köyü’nü ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM