Taytak, ilçelerde vatandaşlarla bir araya geldi

Taytak, ilçelerde vatandaşlarla bir araya geldi

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Çay ve Sultandağı ilçelerini ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu. Taytak, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerin önemine değindi

Zafer Haftası etkinlikleri için Afyonkarahisar’a gelen Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, vatandaşlar ve esnaf ile bir araya geldi. Zafer Haftası programları dışında ilk olarak Çay İlçesi’nde esnaf ve vatandaşları tek tek ziyaret eden Taytak, 2023 yılında yapılacak olan seçimlerine önemine değindi. Çay İlçesi’ne bağlı Karacaören ve Pazarağaç Belediyelerini de ziyaret eden Taytak, vatandaşlarla da sohbet etti. Karacaören Belediye Başkanı Muhterem Algül’ü ve Pazarağaç Belediye Başkanı Şevki Kara’yı da ziyaret eden Taytak, Cumhur İttifakı ile beldelere önemli hizmetlerin yapıldığını ve vatandaşların talep ve isteklerinin yerine getirildiğini ifade etti.
Milletvekili Taytak ziyaretlerine Sultandağ’ı ilçesiyle devam etti. İlçe esnafını ziyaret eden Taytak, vatandaşlardan 2023 yılında yapılacak olan seçimlerde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermelerini, Milletvekilliği seçimlerinde ise Milliyetçi Hareket Partisi’ne oy vermelerini istedi. Taytak, Sultandağı Kaymakamı Murat Demirbilek, Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz, Taşköprü Muhtarı Hayri Özer ve Sultandağı MHP İlçe Başkanı Abdullah Gencer ile birlikte Taşköprü de aşure etkinliğini katıldı. Taytak daha sonra Sultandağı Belediye Başkanı Mehmet Aldırmaz’ı makamında ziyaret etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM