Vatandaştan Aksa Doğalgaz’a abonelik ve fatura tepkisi

Vatandaştan Aksa Doğalgaz’a abonelik ve fatura tepkisi

Aksa Doğalgaz Afyon Şirketi’nin doğalgaz abonelik işlemleri ve fatura ödemelerindeki aksaklıklar uzun kuyruklara neden oluyor. Vatandaşlar bu durumabüyük tepki gösteriyor. Aksa Doğalgaz Afyon Şirket Müdürü Tuncay Gezer,yaşanan aksaklığın nedenlerini gazeteniz Kocatepe’ye anlattı

 

Aksa Doğalgaz Afyon Şirket Müdürü Tuncay Gezer, mevcut yakıt fiyatları kıyaslandığında çok daha ekonomik hale gelen doğal gaza talebin artması sonucu yaşanan yoğunlukla ilgili açıklama yaptı.
“ÖZVERİYLE YOĞUN TALEBİ KARŞILAMAYA ÇALIŞIYORUZ”
Tuncay Gezer, doğal gazın diğer yakıtlara kıyasla ciddi oranda avantajlı hale geldiğini ve bunun da doğal gaza talebi önceki yıllara kıyasla çok yüksek oranda arttırdığını belirtti. Son dönemde doğal gaz aboneliğine artan yoğunluk hakkında bilgi veren Gezer, “Aksa Doğalgaz Afyon Şirketi olarak tüm çalışanlarımız abone talepleri ve memnuniyeti için çalışmaktadır. Gişelerin tamamında iş ve işlemler aralıksız sürdürülmektedir. Hatta gişe sayısını da bu dönemde artırdık. Arkadaşlarımız fazla mesai dâhil her türlü özveriyi göstererek yoğun talebe yetişmeye, tüm abonelerimize en hızlı şekilde hizmet vermeye çalışıyor. Ancak kömür fiyatlarındaki artışla birlikte doğal gaz çok daha ekonomik hale geldiğinden doğal gaza olan talep önceki yıllara göre çok daha fazla arttı. Yeni eğitim döneminin başlamasıyla üniversite öğrencilerinin gelmesi ve bunun yanından havalarınbu yıl daha erken soğumaya başlaması da eklenince yoğunluk daha da artırıyor. Abonelik talepleri bu haftalarda olağan dönemlerle kıyaslanamayacak kadar artmış durumda.” dedi.
“GİŞE VE PERSONEL SAYIMIZI ARTIRDIK”
Gezer sözlerini şöyle tamamladı: “Ekiplerimiz hem yeni doğal gaz abonelikleri, hem fatura ödemeleri, hem de yeni doğal gaz tesisat kontrol ve gaz açma işlemlerini fazla mesai yaparak hızlandırdı. En kısa sürede tüm abonelere doğal gaz ulaştırmaya çalışıyoruz. Olağan iş ve işlemlerde herhangi bir aksama yok ancak yoğun talebe yetişmek için de ayrıca önlemler aldık. Gişe ve personel sayımızı artırdık, isteyen herkese en kısa sürede doğal gaz ulaştırmak, bu hizmetten tüm vatandaşlarımızın faydalanması bizlerin de en büyük arzusu; bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Ancak yaşanan olağan dışı yoğunluk nedeniyle abonelerimizden de anlayış bekliyoruz.”
>> Burcu AYDIN’ın Haberi

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM