“Altılı masanın altı ayağı bu seçimde kırılacak”

“Altılı masanın altı ayağı bu seçimde kırılacak”

AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, esnaf ziyaretlerinde esnafları ve vatandaşları
dinlediklerini belirterek, “Vatandaşlarımız 6’lı masanın 6 ayağının da her birinin söylemlerinin
birbirinden farklı olduğunu ifade ediyorlar. Altı ayağın da bu seçimde kırılacağını söylüyorlar” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar teşkilatı dün 5 ayrı grupla yüzlerce esnafın kapısını çaldı. İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay ve beraberindeki beş ayrı gruptan oluşan partililer; Tuzpazarı, Kurtuluş, Gazlıgöl ve Yeşilyol Caddeleri ile Karşıyaka Mahallesinde esnaf ziyareti yaptı. Ziyaretlerde; İl Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Kadın Kolları Başkanı Ferda Ertürk, Gençlik Kolları Başkanı Ethem Karahan ve Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz yer aldı. Esnafın talep ve önerilerinin dinlendiği ziyaretlerde AK Parti heyeti, aldıkları not alarak milletvekillerine iletti.
“PLANLI ŞEKİLDE ZİYARETLERİMİZ SÜRECEK”
Esnaf ziyaretlerini değerlendiren AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, beş ayrı grup halinde, 5 ayrı bölgede esnaf ziyareti gerçekleştirdiklerini ifade etti. Uluçay, “İnşallah bu süreçte planlı bir şekilde Afyonkarahisar’ın tüm bölgelerini, tüm esnaflarımızı ziyaret edeceğiz. Daha önce yapmış olduğumuz ziyaretlerimiz kapsamında yeni üye hedeflerimize ulaştık elhamdülillah. AK Parti İl Başkanlığı olarak kadın kollarımızla, gençlik kollarımızla, merkez ilçemizle beraber ve ana kademe ile birlikte ilimizde de ilçe teşkilatlarımızda da bu ziyaretlerimize devam edeceğiz. Bu kapsamda bugün yaptığımız esnaf ziyaretlerimizde esnaflarımız bize kesinlikle 6’lı masaya güvenmediklerini, 2023 zaferinin yine Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından kazanılacağını ve Türkiye yüzyılı vizyonunun çok beğenildiğini ifade ettiler.” ifadelerini kullandı.
“TALEPLERİ TOPLAYIP GEREĞİNİ YAPACAĞIZ”
Vatandaşların Türkiye’nin tek bir liderle yönetilebileceğini söylediklerini, bunda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dışında kimsenin başarılı olamayacağını söylediklerini aktaran Uluçay, “Vatandaşlarımız 6’lı masanın 6 ayağının da her birinin söylemlerinin birbirinden farklı olduğunu ifade ediyorlar. Altı ayağın da bu seçimde kırılacağını söylüyorlar. Vatandaşlarımız her şeyin farkındalar. İnşallah 2023 seçimlerinde vatandaşlarımızla, seçmenlerimizle birlikte Cumhurbaşkanımızı Afyonkarahisar’da en iyi şekilde temsil ederek ve yeniden Cumhurbaşkanlığı koltuğuna oturacağız. Her zaman sahada olmaya devam edeceğiz. Yönetimimizle, milletvekillerimizle birlikte belediye başkanlarımızla birlikte ilçe başkanlarımızla birlikte talepleri toplayıp gereğini yapmak adına çalışacağız. Tekrardan tüm teşkilatlarımıza yapmış oldukları ziyaretlerden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM