Karavan severler ikinci kez Afyon’da buluşacak

Karavan severler ikinci kez Afyon’da buluşacak

Doğa ve karavan tutkunları 2. kez Afyon Karavan Festivali’nde buluşacak

 

Afyonkarahisar Belediyesi ikinci kez Karavan Festivali’ne 27-28-29 Ocak tarihlerinde ev sahipliği yapacak. Karavan kültürünü yılın 12 ayı doğada yaşamayı tercih edenler ile karavan yaşamını merak edenler Afyon Motor Sporları Merkezindeki festivalde bir araya gelecek.
Festival boyunca ziyaretçiler, karavan markalarının yanı sıra birçok eğlenceli aktiviteye katılma imkanı yakalayacak.
Festival alanında gerçekleşecek spor aktiviteleri, yarışmalar ve konserlere her yaştan insan katılım sağlayabilecek. 27 Ocak Cumartesi günü Mithat Körler ve orkestrası, 28 Ocak Pazar günü ise Grup Gündoğarken saat 17.30’da verecekleri konserlerle soğuk havayı ısıtacak.
Karavan festivalini geleneksel bir şekilde her yıl düzenleyeceklerini belirten Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, “Şehrimizin turizm çeşitliliğini arttırmak için projeler üretiyoruz. Doğa ve spor turizminde ön plana çıkacak bir çok etkinliği düzenlemek için her türlü alt yapıya sahibiz. Cumhuriyetimizin 100. Yılı etkinlikleri kapsamında önemli bir organizasyonu Afyon’da başlatıyoruz. Karavan tutkunlarını ikinci kez şehrimizde ağırlayacağız. Hedefimiz festivali önümüzdeki yıldan itibaren uluslararası karavan fuarına çevirmek. Gelecek sene ilk kez uluslararası karavan fuarını şehrimizde düzenleyeceğiz. Tüm vatandaşlarımızı hafta sonu motor sporları merkezindeki festivale bekliyoruz. Cumhuriyetin 100. Yıl ateşini zaferin kazanıldığı topraklarda hep birlikte yeniden yakacağız.” ifadelerine yer verdi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM