“Hizmet için Erdoğan’la devam”

“Hizmet için Erdoğan’la devam”

AK Parti İl Başkanlığı tarafından düzenlenen parti bayramlaşmasında milletvekilleri ve milletvekili adayları tarihin en önemli seçimi olduğunu vurguladıkları 14 Mayıs seçimlerinde hizmetin devamı için Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden Cumhurbaşkanı seçilmesi gerektiğini ifade ettiler

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar İl Başkanlığı tarafından düzenlenen parti bayramlaşması İmaret Camii arkasında yer alan Taş Medrese bahçesinde gerçekleştirildi. Bayramlaşma programına; AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Milletvekili adayları Av. Ali Özkaya, Av. İbrahim Yurdunuseven, Dr. Hasan Arslan, Av. Ferda Ertürk, Dr. Hakkı Öztürk, Ethem Karahan, İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclisi Üyeleri, bazı Belediyelerin ve ilçelerin başkanları, il yönetim kurulu, gençlik ve kadın kolları yönetim kurulu üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Ziya Coşkun Karadeniz, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

“14 MAYIS ZAFERİMİZİN HAZIRLIKLARINI YAPIYORUZ”

Bayramlaşma programının açış konuşmasını AK Parti İl Başkanı Hüseyin Ceylan Uluçay yaptı. Ramazan Bayramını kutlayan Uluçay, “Ramazan Bayramı’nız mübarek olsun. Rabbime binlerce şükür olsun ki Ramazan ayını çok güzel bir şekilde idrak etmeyi bizlere nasip etti ve Ramazan Bayramı’na kavuşturdu. İnşallah deprem bölgesinde ailesini kaybeden depremzedelerimizi Rabbim onları ahirette birlikte beraberlik içerisinde karşılaştırsın. Onlara sabırlar ihsan eylesin. Güç kuvvet versin. Biz her zaman tüm depremimizi de ailelerimizin yanındayız. Afyonkarahisar olarak da yanında olmaya devam edeceğiz. Rabbim onlara sabır versin diyorum. Bayramı tebrik ederken yine yeni bir bayram hazırlığı içerisindeyiz. 14 Mayıs Bayramının inşallah şimdiden çalışmalarını başlatalım, gayretle çalışmalarımızı daha da arttıracağız. Ramazan ayında idrak ettikten sonra hem teşkilatlarımızı hem belediyelerimiz olmak üzere 18 ilçemizi ziyaret edeceğiz. İnşallah orada da coşkulu bir şekilde adeta miting havasında bayramlaşma gerçekleştireceğiz. Tüm teşkilatlarımızda kırgın olanlar varsa, partimize, bizler onları bir, bir dolaşarak seçim çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kırgın olanlarımız varas partimize kazandıralım. 14 Mayıs 2203 yolunda da inşallah hep beraber zafere ulaşalım diyorum. Rabbim inşallah nice bayramlara hep beraber ulaşmayı nasip etsin. Sayın Cumhurbaşkanımızı başımızdan eksik etmesin diyorum.” dedi. Önceki dönem AK Parti Milletvekilleri Halil Ürün ve Ahmet Koca tüm partililerin bayramını kutladılar. İl Genel Meclisi Başkanı Burhanettin Çoban’a katılımcıların bayramını kutladı.

“İNŞALLAH MİLLETİMİZ CUMHURBAŞKANIMIZIN BAŞINI ÖNE EĞDİRMEYECEK”

Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek, Allah’tan nice bayramlara sağlıcakla erişmeyi diledi. Zeybek, “Güçlü bir devletimiz, güçlü bir Cumhurbaşkanımız var dedik. Bu gücü 14 Mayıs seçiminde bizlerin destekleriyle inşallah Cumhurbaşkanımızı tekrar başımıza getirerek AK Parti iktidarının hizmetlerine devam etmesi açısından hepimizin yükü görevi ağır. Bunun bilincindeyiz. Karşımızda yedi düvelle mücadele eden bir Cumhurbaşkanımız var. İnşallah bu millet Cumhurbaşkanımızın başını önüne eğdirmeyecek. Bunu yakinen görüyoruz, gezdiğimiz yerde halkımıza yapmış olduğumuz iş istişarelerde de halkımıza aynen ifade ediyorlar. Ramazan’ı dolu dolu geçirdik. 48 mahallemizde mahalle iftarlarımıza devam ettirdik. Bundan da son derece memnunuz. Cenab-ı Hak birlikteliğimizi, beraberliğimizi daim kılsın. Hainlere de fırsat vermesin.” şeklinde konuştu.

“CUMHURBAKŞANIMIZI YÜZDE 55 OYLA YENİDEN SEÇTİRECEĞİZ”

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı ve altıncı sıra milletvekili adayı Ethem Karahan şöyle konuştu: “Bayramımız mübarek olsun. Tabii bir duamız daha var. İnşallah ikinci bayramımızı 14 Mayıs’ta kutlamayı Rabbim hepimize nasip etsin. Nice bayramlara teşkilatımızla, sevdiklerimizle, ailemizle beraber Rabbim ulaşmayı nasip etsin. İnşallah Cumhurbaşkanımıza hani bir seçim sistemi var. Yüzde 50 artı biri alan Cumhurbaşkanı olacak. Yok, başkanlarım, yok kıymetli yol arkadaşlarım, yüzde 50 artı bir yetmez. En az yüzde 55 Cumhurbaşkanımızı yeniden Cumhurbaşkanı seçtireceğiz.”

“SAYIN CUMHURBAŞKANIMIZA GÜÇLÜ BİR TEMSİL İMKÂNI VERECEĞİMİZE İNANIYORUM”

AK Parti beşinci sıra milletvekili adayı Dr. Hakkı Öztürk yaptığı konuşmada şunları söyledi: “Hepimiz için, milletimiz, devletimiz için birlik, dirlik ve beraberlikle Ramazan Bayramımız mübarek olsun. Bu bayram sevincini maalesef buruk olarak yaşıyoruz. 6 Şubat’ta meydana gelen depremde hayatını kaybeden bütün kardeşlerimize Allah’tan rahmet dilerken depremden etkilenen bütün kardeşlerimizle birlikte Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde ve iradesinde millet ve devlet olarak bu yaraları hep beraber sarmaya muktedir olduk.” AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı dördüncü sıra milletvekili adayı Av. Ferda Ertürk, tüm partililerin Ramazan Bayramını kutladı. Ertürk şöyle konuştu: “Üç haftalık bir süremiz var önümüzde ve ben inanıyorum ki bizim teşkilatımız, bizim hemşerilerimiz inşallah teröre geçit verenlere, terörle kol kola yürüyenlere, bizim başörtümüze bez parçası deyip de seccademize ayakkabılarıyla kirletenlere, LGBT Türk aile yapısını bozmaz diyenlere ve ülkemizi kaosa sürüklemek, koalisyonlar ve istikrarsızlıklara sürüklemek isteyenlere asla geçit vermeyecektir. Bunun için de gece gündüz sahada çalışmaya devam edeceğiz inşallah.”

“21 YILDIR AK PARTİ İKTİDARI OLARAK YAPTIKLARIMIZ ORTADA”

AK Parti üçüncü sıra milletvekili adayı Dr. Hasan Arslan yaptığı konuşmada şunları ifadelere yer verdi: “Bayramın hayırlara vesile olmasını temenni eder, 14 Mayıs akşamı Türkiye Yüzyılının sıçrayacağı akşam olmasını temenni ederim.” AK Parti Milletvekili ikinci sıra milletvekili adayı İbrahim Yurdunuseven, bayramlaşmaya kadar gelerek kendilerine destek veren tüm Afyonkarahisarlılara teşekkür ederek bayramlarını kutladı. Yurdunuseven şunları kaydetti: “İnşallah halkımız, milletimiz önceki konuşmacıların da söylediği gibi gelecek ve inşallah mührü Recep Tayyip Erdoğan’a ve AK Parti’ye basarak hizmetlerinize 15 Mayıs itibariyle devam edin diyecek. Buna inanıyoruz. Buna güveniyoruz.”

“MİLLET SAF DEĞİL HERKES HERŞEYİ GÖRÜYOR”

AK Parti Milletvekili birinci sıra milletvekili adayı Ali Özkaya konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Bayramımız mübarek olsun. Allah sağlık, sıhhatle nice güzel bayramlara eriştirsin. AK Parti her seçim sonucunda Sayın Cumhurbaşkanımızın balkon konuşmalarıyla yeni, yeni bayramlar yaşıyor. 14 Mayıs 1950’de rahmetli Adnan Menderes’in, ‘Yeter söz milletindir.’ diyerek büyük bir devrim yaptığı gibi şimdi bir kez daha 14 Mayıs’ta, yeter sözde kararda milletindir yeter diyeceğiz. Milletin kararı her zamanki gibi devam edecek. Afyonkarahisar’ı karış, karış gezip dolaşıyoruz. Afyonkarahisar’ın yiğit insanları ne diyor? ‘Recep Tayyip Erdoğan’a oy vermeyeceğiz de PKK’nın desteklediklerine mi oy vereceğiz.’ diyorlar. Vermeyecek elbette ki. Her gittiğimiz yerde, ‘Vekilim, biz bunu görüyoruz. PKK, FETÖ, içerideki ve dışarıdaki bütün teröristler, Amerika, Avrupa hepsi birden bunları destekliyor. Onların destekledikleriyle biz aynı safta olamayız. ‘Biz milletin yanındayız. Milletin safındayız.’ diyorlar. Bunu açık ve net bir şekilde söylüyorlar.”

“TARİHİMİZİN EN ÖNEMLİ SEÇİMİ 14 MAYIS SEÇİMİDİR”

Orman ve Su İşleri eski Bakanı, Deprem Araştırma Komisyonu Başkanı Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, AK Parti bayramlaşma programının son konuşmasını yaptı. Eroğlu, “Rabbim nice güzel bayramlara ulaşmayı ve öbür dünyada firdevs cennetinde buluşmayı nasip etsin. Depremin yaralarını da saracak olan Recep Tayyip Erdoğan ve ekibidir. Ben buna yürekten inanıyorum. Daha şimdiden Gaziantep Nurdağı’nda deprem konutları dağıtılmaya başladı. Bunu bu şekilde yapabilecek dünyada başka bir ülke yoktur. Ben her bütün ülkeleri tanıyorum. Yaparsa AK Parti yapar. Bu hizmetlerin devamını istiyorsak Türkiye’nin birlik bütünlüğü istiyorsak büyük hedefler gerçekleştirmek istiyorsak 14 Mayıs 2023 tarihinde zafer kazanmak için mührümüzü vuracağız.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM