“Halkın iktidarında yabancılar değil, vatandaşlarımız kazanacak”

“Halkın iktidarında yabancılar değil, vatandaşlarımız kazanacak”

CHP Afyonkarahisar Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Burcu Köksal, halkın iktidarında Türkiye’nin ve Afyonkarahisar’ın hak ettiği hizmeti alacağını söyleyerek, “İktidarımızda hiç kimse muhtaç olmayacak. Memleketimizde yabancılar değil, vatandaşlarımız para kazanacak” dedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili ve 1. Sıra Milletvekili Adayı Av. Burcu Köksal, beraberinde Milletvekili Adayları; Fatih Aydın, Abidin Yağcı, Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Mehmet Ali Sakal, CHP İl Yöneticileri, Saadet Partisi İl Yöneticileri, CHP Bolvadin, Emirdağ, Çobanlar, Bayat İlçe Başkanları, Demokrat, Saadet, DEVA Partisi Bolvadin İlçe Başkanları ve partililerle birlikte Bolvadin İlçesi ile İlçeye bağlı Kemerkaya, Dişli Beldeleri, Derekarabağ, Büyükkarabağ köylerinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek 14 Mayıs’ta yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem milletvekili genel seçimi için destek istedi.

“14 MAYIS’TAN SONRA GEBECELERDE KAYYUM GİDECEK”

Milletvekili Köksal, Bolvadin İlçesi ziyaretinin ardından beraberinde CHP İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi İl Yönetim Kurulu Üyeleri, CHP Gebeceler Belde Başkanı Zeki Gökay ve partililerle birlikte Afyonkarahisar merkeze bağlı Gebeceler Kasabası’nda vatandaşları ziyaret etti. Vatandaşların istek ve taleplerini dinleyerek, belde sakinlerine sorunlarının çözüleceğini dair söz veren Köksal, “Sana söz Gebeceler, 14 Mayıs’tan sonra kayyum gidecek halk iradesi tecelli edecek. Doğalgaz gelecek, deprem konutlarındaki sıkıntı ve mağduriyetler giderilecek. AKP iktidarında şekerden buğdaya, arpadan yulafa, yemden gübreye kadar herşey ithal edilir hale geldi. Resmen memleketi yabancılar doyurmaya başladı. Bir de biz milliyetçiyiz diye gezerler. Milliyetçilik bu mu? Batsın sizin milliyetçiliğiniz! Bunların milliyetçilikle ilgileri yok. Milliyetçi olan ülkesine hizmet eder, yabancıya değil. Milliyetçi olan kendi ülkesine yatırım yapar, başka yerlere değil.” ifadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaşın:
İlginizi Çekebilir

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM