Milletvekili Taytak, Kırka’lı vatandaşlara verdiği sözü tuttu

Milletvekili Taytak, Kırka’lı vatandaşlara verdiği sözü tuttu

MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Kırka’lı vatandaşlara verdiği sözü tutarak belediye araç filosuna son model bir itfaiye aracı kazandırdı

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP’li belediyeler araç, ekipman gibi desteklerde bulunmaya devam ediyor. Taytak, Sinanpaşa İlçesine bağlı Kırka Belediyesinin araç filosuna bir adet son model itfaiye aracı kazandırdı. Kırka Belediyesinde düzenlenen araç teslim programına; MHP Afyonkarahisar İl Başkanı Ahmet Kahveci, İl Başkan Vekili Doğan Şimşek, Belediyelerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Recep Yaman, İl Sekreteri Beytullah Bostancı, KAÇEP Başkan Yardımcısı Av. Nesrin Çelikbilek, vatandaşlar ve partililer katıldı.

“HAYIR OLSUN”

Üretken belediyecilik anlamında Kırka Belediye Başkanı Bekir Uykan’ın önemli çalışmalara imza attığını belirten Mehmet Taytak, seçim öncesi verilen sözlerin büyük bir kısmının yerine geldiğini belirtti. Taytak, “Kırka’lı vatandaşlarımıza söz verdiğimiz itfaiye aracını, dualarla hizmete sunduk. Rabbim hayırlı uğurlu eylesin. Afyonkarahisar’ımız daima sevdamız, hizmet etmek de boynumuzun borcudur.” dedi.

UYKAN TEŞEKKÜR ETTİ

MHP Milletvekili Mehmet Taytak’a belde halkı adına teşekkür eden Kırka Belediye Başkanı Bekir Uykan, şunları kaydetti: “Belediye Başkanlığımız döneminde beldemizde gözle görülür önemli hizmetler gerçekleştirdik. Bu dönemde seçim öncesi meydanlarda vatandaşlarımıza vermiş olduğumuz sözleri Milletvekilimiz Mehmet Taytak’ın ve İl Başkanlığımızın destekleri ile yerine getirmeye çalıştık. Sağ olsun vekilimiz Ankara’da bizim istek ve taleplerimiz doğrultusunda yoğun bir şekilde çalışmaktadır. Şuan aldığımız araç için Belediye bütçesinden tek kuruş ödeme yapmadık. Belde halkımız adına beldemize İtfaiye aracı, kazandıran Milletvekilimiz Mehmet Taytak’a ve İl Başkanlığımıza tekrar teşekkür ediyorum.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM