“Masa başında değil işbaşındayız”

“Masa başında değil işbaşındayız”

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, saha ziyaretlerine devam ediyor. Özkaya, “Masa başında değil iş başındayız. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti milletimizden aldığı yetki ile hizmet ve eser siyasetine devam ediyor” dedi

 

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, ilçelerde partilileri ve vatandaşlarla buluşup, yatırımları yerinde takip ediyor.

“ŞEHRİMİZ EĞİTİM ALANINDA TARİHİ YATIRIMLARA KAVUŞTU”

Çobanlar, Bolvadin ve Sultandağı ilçelerinde ziyaretler gerçekleştiren Ali Özkaya, güne İl Genel Meclis’inde Milli Eğitim yatırımları gündemli bir toplantı ile başladı. Toplantıya ve ziyaretlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Özkaya, şunları kaydetti “Şehrimizde devam eden, planlanan ve düşünülen eğitim yatırımlarını AK Parti İl Başkanımız Hüseyin Ceylan Uluçay, Milletvekilimiz Av. İbrahim Yurdunuseven, İl Genel Meclis Başkanımız Av. Burhanettin Çoban, Milli Eğitim Müdürümüz Miraç Sünnetçi ve yetkililer ile ele aldık. Şehrimiz eğitim alanında AK Parti döneminde tarihi yatırımlara kavuştu. Biz bunlarla asla yetinmiyoruz, yenilerini ve daha fazlasını şehrimize kazandırmak için var gücümüzle birlikte çalışıyoruz.”

“HİZMET VE ESER SİYASETİ DEVAM EDİYOR”

Çobanlar, Bolvadin ve Sultandağı ilçelerinde de partilileri ile buluşarak vatandaşlarla bir araya Özkaya, ilçelerde ve beldelerde devam eden yatırımları da yerinde inceleyerek sorunlar ile yakından ilgilendi. Özkaya, sözlerini şöyle tamamladı: “Masa başında değil iş başındayız. Milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti milletimizden aldığı yetki ile hizmet ve eser siyasetine devam ediyor. Çobanlar ilçemizde tarihi bir yatırım olan Seyitler sulamasında incelemeler gerçekleştirdik. Bu yatırımlar doğrudan vatandaşımıza dokunan, üreticilerimize katkı suman projelerdir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde şehrimizin, ilçelerimizin, beldelerimizin ve köylerimizin daha çok yatırım ve hizmete kavuşması için AK Parti olarak çalışmaya devam ediyoruz.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM