Sandıklı’da gezici vezne hizmeti başladı

Sandıklı’da gezici vezne hizmeti başladı

Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, uzun zaman alt yapı çalışmaları yürütülen gezici vezne hizmetinin başladığını belirtti

 

Sandıklı Belediyesine su, emlak, reklam, yer işgaliye ve bunun gibi ödeme yapmak isteyenler,  Belediye veznesine gelmelerine gerek kalmadan gezici vezne ile istedikleri zaman ödeme yapabilecekler.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Mustafa Çöl, şunları kaydetti: “Sandıklı Belediyesi olarak, vatandaşlarımızın daha hızlı, daha kolay ve daha erişilebilir hizmet alabilmelerini sağlamak adına ‘Gezici Vezne Hizmeti’ ni başlatıyoruz. Amacımız, siz değerli hemşehrilerimizin herhangi bir aksaklık yaşamadan belediye hizmetlerine erişebilmenizi sağlamaktır. Artık ihtiyaç duyduğunuzda belediye binasına gelmek zorunda kalmadan, ihtiyacınız olan hizmetleri doğrudan ayağınıza getiriyoruz. Gezici vezne personellerimiz farklı bölgelerde düzenli olarak hizmet verecek ve ödemeleriniz, başvurularınız veya diğer işlemleriniz için size yardımcı olacak. Bu proje ile hem vatandaşlarımızın zaman kazanmasını hem de belediye hizmetlerine daha rahat ve etkin bir şekilde erişim sağlamasını hedefliyoruz. Sizlerden gelecek geri bildirimleri önemsiyoruz, çünkü amacımız hep birlikte daha yaşanabilir bir Sandıklı inşa etmektir. Gezici Vezne Hizmeti projesinin hayata geçirilmesinde emeği geçen belediye çalışanlarımıza teşekkür ederim. Sizlerin memnuniyeti ve rahatı için çalışmaya devam edeceğiz. Her türlü görüş, öneri ve taleplerinizi daima dinlemeye hazırız. Daha güzel bir Sandıklı için birlikte ilerlemek dileğiyle.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM