Belediye’den miniklere “Yaz Tatiline Veda” etkinliği

Belediye’den miniklere “Yaz Tatiline Veda” etkinliği

Afyonkarahisar Belediyesi, birbirinden renkli ve eğlenceli pek çok etkinliğin yer aldığı Çocuk Şenliğine ev sahipliği yapıyor.  Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından düzenlenen çocuk şenliğinde hem minikler hem de aileleri eğlenceli zaman geçiriyor.

 

Hafta sonu iki farklı noktada düzenlenen “Çocuk Şenliği” çocuklar ve aileleri tarafından büyük ilgi görürken, Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de o anlar ortak oldu.

MAHALLELER ÇOCUK SESLERİYLE ŞENLENDİ, MİNİKLER GÖNÜLLERİNCE EĞLENDİ

Afyonkarahisar’da “Yaz Tatiline Veda” çocuk şenliği etkinliği düzenlendi.  Ataköy Mahallesi ve Uydukent Masal Parkı’nda düzenlenen programda yarışmalar, oyunlar ve birbirinden lezzetli ikramlar yer aldı.  Başkan Mehmet Zeybek’te şenlikte minikleri yalnız bırakmadı. Çocukların heyecanına ortak oldu, fotoğraf çekildi. Yüzlerce çocuğun bir araya geldiği etkinliğe katılım yoğundu. Palyaçolar şenliğe renk kattı, minikler oyun parkında eğlenceli saatler geçirdi. Oyunlar ile heyecan dolu anlar yaşayan çocuklar şenliğin keyfini doyasıya çıkardı. Pamuk şekeri ve mısırla damaklar şenlendi.

“ÇOCUKLARI OKUL ÖNCESİNDE MUTLU ETMEK İSTEDİK”

Eğlence alanında çocuklarla ve aileleri ile sohbet eden Mehmet Zeybek, çocukları okul öncesinde mutlu etmek istediklerini belirterek, “2023-2024 Eğitim Öğretim dönemi öncesinde çocuklarımızın moral ve motivasyonlarını artırmak istedik. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğümüzce düzenlenen Çocuk Şenliği etkinliğine katılım oldukça yoğun. Bizim en büyük mutluluğumuz yavrularımızın gülümsemesi. Katılan herekse teşekkür ediyorum. Etkinliğe ilgi oldukça yoğun. Farklı mahallelerde de etkinliklerimiz devam edecek.” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM