İYİ Parti’nin Erkmen Adayı açıklandı

İYİ Parti’nin Erkmen Adayı açıklandı

 

 

İYİ Parti’de Erkmen Belediye Başkan Adayı olarak Bünyamin Balık açıklandı

 

 

Bünyamin Balık’ın İYİ Parti Belediye Başkan adayı olarak açıklandığı toplantıya; İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Merkez İlçe Başkanı İzzet Köken, İl Genel Meclisi Üyesi Alper Yağcı ve partililer katıldı.

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, toplantıda yaptığı konuşmada şunları kaydetti: “Türkiye Cumhuriyeti’nin yüzüncü yılını kutladığımız bir de böyle bir toplantıyı yapıyor olmak çok anlamlıdır. Cumhuriyetin kurulmasının ilk adımı Afyonkarahisar’da atılmıştır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Büyük Taarruzla başlattığı mücadele Cumhuriyetin temelini oluşturmuştur. Partimizin İYİ Parti Belediye Başkan adayı Bünyamin Balık’ın başkan adaylığının hayırlara vesile olmasını diliyorum.”

“HER ZAMAN BÜNYAMİN BALIK KARDEŞİMİZİN ARKASINDAYIZ”

İYİ Parti Afyonkarahiasr İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu, Erkmen Belediye Başkan Adayı Bünyamin Balık’ın adaylığının hayırlı olmasını dileyerek, “Erkmen’i layık olduğu şekilde yönetecek bir belediye başkanını önümüzdeki seçimlerde kazandıracağız. Hepimiz için önemli bir günde başkan adayımızı açıklıyoruz. Ne mutlu bizlere Erkmen’e Bünyamin Balık yakışır. Sizlerden çok çalışmanın sözünü istiyorum. Bizde her zaman Balık kardeşim arkasında olacağız.” dedi.

“BU YOLU ZAFERLE TAÇLANDIRACAĞIZ”

İYİ Parti Erkmen Belediye Başkan Adayı Bünyamin Balık ise, yaptığı konuşmada şunları ifade etti: “Öncelikle 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 100’ncü yılı kutlu olsun. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygı, hürmet ve özlemle anıyoruz. Adaylığımın böylesi güzel ve kutlu bir günde açıklanmış olması beni ayrıca mutlu etti ve sevindirdi. 2024 yerel seçimlerinde İYİ partiyi temsil etmek üzere Erkmen’de şahsımı aday gösterip kapılarını açan, destek olan tüm İYİ Parti teşkilatına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Belde halkına hizmet için çıktığım bu yolu zaferle taçlandırana kadar durmak yorulmak yok. İsrâ Suresi 13. ayette; ‘Biz her insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık.’ diyor Cenab-ı Allah. Bu yüzden yeğse kapılmamak bizedir. Elle, ümitle çaba göstermek bizedir. Negatif düşünmemek, olaylara pozitif bakmak bizedir. Bundan sonra bize mücadele edip yılmadan yola devam etmek yakışır.”

“HERKESİN SORUNLARINA ÇÖZÜM ÜRETECEĞİM”

Balık, sözlerini şöyle tamamladı: “Herkes hizmet eder ülkesine asla bir tutulamaz fakat kimi şehit olur canıyla, kimi ticaretle uğraşır istihdam yaratır vergi verir malıyla, ama vatanını seven herkes hizmet eder elinden geldiği kadarıyla. Ben ülkemi, bulunduğum ili, yaşadığım beldeyi ve burada yaşayan bütün insanları çok seviyorum bu yüzden hizmete talibim. Belde sınırları boyunca hiçbir ayrım gözetmeksizin herkesin sorunlarına çözüm, sıkıntılarına çare, yaralarına merhem olmaya talibim. Baş olmaya değil, belde halkının baş hizmetkârı olmaya talibim. Daha iyi bir gelecek, daha iyi hizmet, daha iyi bir Erkmen için mücadele edeceğime söz vererek yola çıktığımı belirtmek isterim.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM